Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze FORD met kenteken: 31-NJ-FX de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide FORD rapport van 31-NJ-FX.
Schademelding maken voor 31-NJ-FX? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 31-NJ-FX zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 31-NJ-FX. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 31-NJ-FX zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze FORD.
Wij hebben 180.320 FORD meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(355.805)
- - PEUGEOT(194.227)
- - RENAULT(186.525)
- - OPEL(180.750)
- - FORD(180.320)
- - TOYOTA(167.375)
- - MERCEDES-BENZ(162.465)
- - BMW(153.336)
- - AUDI(127.501)
- - VOLVO(112.667)
- - KIA(108.653)
- - CITROEN(108.258)
- - FIAT(88.372)
- - HYUNDAI(78.126)
- - SEAT(69.534)
- - SKODA(67.055)
- - NISSAN(66.395)
- - SUZUKI(64.625)
- - MAZDA(47.698)
- - MINI(45.001)
- - MITSUBISHI(33.251)
- - DACIA(18.369)
- - TESLA(18.109)
- - HONDA(16.271)
- - LAND ROVER(16.257)
- - CHEVROLET(15.537)
- - PORSCHE(14.714)
- - LYNK&CO(14.024)
- - ALFA ROMEO(13.310)
- - DAIHATSU(9.521)
- - JEEP(9.299)
- - LEXUS(8.776)
- - SAAB(6.440)
- - CUPRA(6.219)
- - MG(5.798)
- - JAGUAR(5.762)
- - SUBARU(5.142)
- - SMART(4.617)
- - IVECO(3.794)
- - DODGE(3.777)
FORD MUSTANG CONVERTIBLE 3.8 AUT
Algemene informatie
| Kenteken | 31-NJ-FX |
| Merk | FORD |
| Model | MUSTANG CONVERTIBLE 3.8 AUT |
| Kleur | Groen |
| Bouwjaar | 30-06-1995 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Benzine |
| Importauto | Ja |
| APK tot | 01-08-2027 |
Motor en milieu
| Vermogen | kW / PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3797cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 04-06-2025 om 17:00
| Aandachtspunt 1 Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt 2 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| Aandachtspunt 3 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd op: 01-08-2024 om 11:23
| Aandachtspunt 1 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| Aandachtspunt 2 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK afgekeurd op: 31-07-2024 om 09:17
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 2 Band beschadigd |
| Aandachtspunt 3 Remschijf ernstig gecorrodeerd |
| Aandachtspunt 4 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| Aandachtspunt 5 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd op: 25-05-2022 om 14:34
| Aandachtspunt 1 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK afgekeurd op: 25-05-2022 om 11:43
| Aandachtspunt 1 Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 2 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 06-05-2021 om 11:46
| Aandachtspunt 1 Accu ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 2 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 28-05-2020 om 13:00
| Aandachtspunt 1 Remvertraging / remwerking parkeerrem onvoldoende |
| Aandachtspunt 2 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| Aandachtspunt 3 Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
APK goedgekeurd na reparatie op: 20-05-2019 om 14:58
| Aandachtspunt 1 Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| Aandachtspunt 2 Voorruit beschadigd indirecte of directe gezichtsveld |
APK goedgekeurd op: 16-04-2018 om 13:11
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd op: 21-04-2017 om 11:21
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
Internet geschiedenis
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 27-08-2025 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 20 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 31-NJ-FX | Nee |
Importcheck (voorbeeld)
|
In dit importrapport zit het overzicht met BPM bedragen van FORD MUSTANG CONVERTIBLE 3.8 AUT modellen met hetzelfde bouwjaar welke geïmporteerd zijn naar Nederland. In onze importcheck komt naar voren of het importbedrag logisch is. Is het BPM bedrag veel lager voor dit voertuig? Wees dan extra voorzichtig, voertuigen welke met schade geïmporteerd zijn betalen namelijk minder BPM. |
| Importvoertuig | Ja |
| BPM bedrag | € 6.811 |
| Geïmporteerd uit | (bekijk land) |
| Indicatie rest-BPM op moment van importeren | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Op basis van bovenstaande gegevens: | (bekijk uitgebreid rapport) |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | - |
| Voertuig breedte | - |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 2 mm |
| Spoorbreedte voor | 154 mm |
| Spoorbreedte achter | 150 mm |
| Massa rijklaar | 1600 kg |
| Massa ledig voertuig | 1500 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 454 kg |
| Aanhanger geremd | 454 kg |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Ja |
| Eerste toelating op de wereld | 30-06-1995 |
| Eerste afgifte in Nederland | 06-10-2003 |
| Laatste tenaamstelling | 23-04-2008 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten