Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze FORD met kenteken: 15-GV-RJ de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide FORD rapport van 15-GV-RJ.
Schademelding maken voor 15-GV-RJ? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 15-GV-RJ zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 15-GV-RJ. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 15-GV-RJ zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze FORD.
Wij hebben 179.434 FORD meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(354.179)
- - PEUGEOT(193.343)
- - RENAULT(185.717)
- - OPEL(179.916)
- - FORD(179.434)
- - TOYOTA(166.594)
- - MERCEDES-BENZ(161.798)
- - BMW(152.563)
- - AUDI(126.910)
- - VOLVO(112.097)
- - KIA(108.167)
- - CITROEN(107.768)
- - FIAT(87.971)
- - HYUNDAI(77.776)
- - SEAT(69.224)
- - SKODA(66.688)
- - NISSAN(66.101)
- - SUZUKI(64.324)
- - MAZDA(47.466)
- - MINI(44.795)
- - MITSUBISHI(33.096)
- - DACIA(18.267)
- - TESLA(18.043)
- - LAND ROVER(16.199)
- - HONDA(16.196)
- - CHEVROLET(15.470)
- - PORSCHE(14.647)
- - LYNK&CO(13.946)
- - ALFA ROMEO(13.255)
- - DAIHATSU(9.478)
- - JEEP(9.265)
- - LEXUS(8.755)
- - SAAB(6.406)
- - CUPRA(6.162)
- - MG(5.775)
- - JAGUAR(5.743)
- - SUBARU(5.125)
- - SMART(4.598)
- - IVECO(3.779)
- - DODGE(3.763)
FORD PUMA
Algemene informatie
| Kenteken | 15-GV-RJ |
| Merk | FORD |
| Model | PUMA |
| Kleur | Rood |
| Bouwjaar | 24-09-1997 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Benzine |
| 0-100km/h | 9,2 seconden |
| Topsnelheid | 203 km/h |
| Transmissie | 5 v., handgeschakeld |
| Importauto | Ja |
| APK tot | 02-09-2025 |
Motor en milieu
| Vermogen | kW / PK bij 6300 rpm |
| Koppel | 157 Nm bij 4500 rpm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | - |
| Verbruik stad | 9.7 l/100km |
| Verbruik snelweg | 6.1 l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK afgekeurd op: 22-08-2025 om 16:55
| Aandachtspunt 1 Roestschade dorpel |
| Aandachtspunt 2 Roestschade hoofdbalk |
| Aandachtspunt 3 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 4 Uitlaatsysteem ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 5 Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt 6 Onderdeel reminrichting ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 7 Ruitensproeierinstallatie werkt niet goed |
| Aandachtspunt 8 Spiegel of gezichtsveldverbeterende voorziening ontbreekt |
| Aandachtspunt 9 Lichtbeeld dimlicht onjuist |
| Aandachtspunt 10 Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
APK goedgekeurd op: 02-09-2024 om 16:33
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK afgekeurd op: 16-08-2024 om 15:11
| Aandachtspunt 1 Roestschade hoofdbalk |
| Aandachtspunt 2 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 3 Band beschadigd |
| Aandachtspunt 4 Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
APK goedgekeurd op: 01-08-2023 om 15:06
| Aandachtspunt 1 Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
| Aandachtspunt 2 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK afgekeurd op: 18-07-2023 om 16:54
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 2 Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar |
| Aandachtspunt 3 Zitplaats of rugleuning ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 4 Licht- donkerscheiding dimlicht onduidelijk |
| Aandachtspunt 5 Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
APK goedgekeurd op: 26-08-2022 om 14:20
| Aandachtspunt 1 Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
| Aandachtspunt 2 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK afgekeurd op: 19-08-2022 om 10:09
| Aandachtspunt 1 Remslang beschadigd, wapeningsmateriaal zichtbaar |
| Aandachtspunt 2 Spiegel of gezichtsveldverbeterende voorziening ontbreekt |
| Aandachtspunt 3 Gordel ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 4 Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 5 Richtingaanwijzers optisch of akoestisch signaal ontbreekt o |
| Aandachtspunt 6 Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
| Aandachtspunt 7 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK afgekeurd op: 09-06-2022 om 15:03
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 2 Band beschadigd |
| Aandachtspunt 3 Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
| Aandachtspunt 4 Ruitensproeierinstallatie werkt niet |
| Aandachtspunt 5 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| Aandachtspunt 6 Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
APK goedgekeurd op: 18-06-2021 om 12:18
| Aandachtspunt 1 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| Aandachtspunt 2 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK afgekeurd op: 07-06-2021 om 14:12
| Aandachtspunt 1 Roestschade dragende delen en verankeringen |
| Aandachtspunt 2 Stofhoes fuseekogel beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt 3 Slot of scharnier(en) van motorkap en kofferdeksel ondeugdel |
| Aandachtspunt 4 Spiegel of gezichtsveldverbeterende voorziening ontbreekt |
| Aandachtspunt 5 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 6 Remlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 7 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
APK goedgekeurd op: 22-06-2020 om 16:21
| Aandachtspunt 1 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
APK afgekeurd op: 09-06-2020 om 10:09
| Aandachtspunt 1 Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt 2 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 3 Veer gebroken of gescheurd |
| Aandachtspunt 4 Dim-, grootlicht ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 5 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| Aandachtspunt 6 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd op: 19-06-2019 om 10:54
| Aandachtspunt 1 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| Aandachtspunt 2 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd op: 13-03-2018 om 16:29
| Aandachtspunt 1 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd op: 06-04-2017 om 14:33
| Aandachtspunt 1 Roestschade van 1,5 t/m 2,0E of meer dan 15% dikteafname |
| Aandachtspunt 2 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK afgekeurd op: 24-03-2017 om 09:53
| Aandachtspunt 1 Roestschade van 1,5 t/m 2,0E of meer dan 15% dikteafname |
| Aandachtspunt 2 Veersysteem gebroken/gescheurd/corrosie/ondeug. bev. |
APK gekeurd op: 22-03-2016 om 15:57
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht/ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 2 Stofhoes fuseekogel dicht niet meer af |
| Aandachtspunt 3 Werking/toestand verplicht licht/retroreflector |
Internet geschiedenis
| Website | Marktnet.nl |
| Datum | 03-10-2025 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 1 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 15-GV-RJ | Nee |
Importcheck (voorbeeld)
|
In dit importrapport zit het overzicht met BPM bedragen van FORD PUMA modellen met hetzelfde bouwjaar welke geïmporteerd zijn naar Nederland. In onze importcheck komt naar voren of het importbedrag logisch is. Is het BPM bedrag veel lager voor dit voertuig? Wees dan extra voorzichtig, voertuigen welke met schade geïmporteerd zijn betalen namelijk minder BPM. |
| Importvoertuig | Ja |
| BPM bedrag | € 4.554 |
| Geïmporteerd uit | (bekijk land) |
| Indicatie rest-BPM op moment van importeren | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Op basis van bovenstaande gegevens: | (bekijk uitgebreid rapport) |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | 3984 mm |
| Voertuig breedte | 1674 mm |
| Voertuig hoogte | 1344 mm |
| Wielbasis | 2446 mm |
| Spoorbreedte voor | 1450 mm |
| Spoorbreedte achter | 1450 mm |
| Massa rijklaar | 1108 kg |
| Massa ledig voertuig | 1008 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | onafh., McPherson |
| Wielophanging achter | semi-onafh. |
| Vering voor | schroefveren |
| Vering achter | schroefveren |
| Remmen voor | gev. schijven |
| Remmen achter | trommels |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Ja |
| Eerste toelating op de wereld | 24-09-1997 |
| Eerste afgifte in Nederland | 30-03-2001 |
| Laatste tenaamstelling | 06-10-2014 |
Bandenmaten
| Voorbanden | 195/50VR15 |
|
195
50V
R15
|
|
| Achterbanden | 195/50VR15 |
|
195
50V
R15
|
|
Dit voertuig is vanuit de fabriek uitgevoerd met:
Het eerste getal (195) geeft de breedte van de band aan in millimeters. Het tweede getal (50V) is de hoogte van de band. Het derde getal met de letter R (R15) geeft de diameter aan voor de velgmaat. In dit geval is dat 15" (inch). |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten