Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze FORD met kenteken: 03-VVF-7 de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide FORD rapport van 03-VVF-7.
Schademelding maken voor 03-VVF-7? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 03-VVF-7 zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 03-VVF-7. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 03-VVF-7 zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze FORD.
Wij hebben 182.204 FORD meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(359.225)
- - PEUGEOT(196.049)
- - RENAULT(188.215)
- - OPEL(182.355)
- - FORD(182.204)
- - TOYOTA(169.107)
- - MERCEDES-BENZ(164.109)
- - BMW(154.712)
- - AUDI(128.702)
- - VOLVO(113.733)
- - KIA(109.808)
- - CITROEN(109.272)
- - FIAT(89.218)
- - HYUNDAI(78.950)
- - SEAT(70.183)
- - SKODA(67.769)
- - NISSAN(66.983)
- - SUZUKI(65.236)
- - MAZDA(48.242)
- - MINI(45.443)
- - MITSUBISHI(33.585)
- - DACIA(18.552)
- - TESLA(18.231)
- - HONDA(16.447)
- - LAND ROVER(16.391)
- - CHEVROLET(15.659)
- - PORSCHE(14.833)
- - LYNK&CO(14.200)
- - ALFA ROMEO(13.427)
- - DAIHATSU(9.597)
- - JEEP(9.408)
- - LEXUS(8.874)
- - SAAB(6.497)
- - CUPRA(6.332)
- - MG(5.871)
- - JAGUAR(5.801)
- - SUBARU(5.191)
- - SMART(4.653)
- - IVECO(3.843)
- - DODGE(3.803)
FORD RANGER DOUBLECAB 4X4
Algemene informatie
| Kenteken | 03-VVF-7 |
| Merk | FORD |
| Model | RANGER DOUBLECAB 4X4 |
| Kleur | N.v.t. |
| Bouwjaar | 01-12-2008 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen | 105 kW / 143 PK |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 01-12-2025 |
Motor en milieu
| Vermogen | 105 kW / 143 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2500cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 28-10-2024 om 14:48
| Aandachtspunt 1 Deur niet op normale wijze te openen |
| Aandachtspunt 2 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| Aandachtspunt 3 Stadslicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 4 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 25-10-2024 om 10:04
| Aandachtspunt 1 Deur niet op normale wijze te openen |
| Aandachtspunt 2 Stadslicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 3 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 30-11-2023 om 09:52
| Aandachtspunt 1 Remleiding door corrosie aangetast |
| Aandachtspunt 2 Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
APK goedgekeurd op: 01-11-2022 om 08:57
| Aandachtspunt 1 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 24-11-2021 om 16:55
| Aandachtspunt 1 Onderdeel reminrichting beschadigd, gescheurd of gebroken |
| Aandachtspunt 2 Bewegingsmogelijkheden remonderdeel beperkt |
| Aandachtspunt 3 Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
APK goedgekeurd na reparatie op: 13-11-2020 om 13:26
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Drager/bevestigingsmiddel van remvoering raakt trommel/schij |
| Aandachtspunt 3 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
APK goedgekeurd na reparatie op: 24-10-2019 om 11:48
| Aandachtspunt 1 Bewegingsmogelijkheden remonderdeel beperkt |
| Aandachtspunt 2 Stadslicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd op: 08-11-2018 om 11:45
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 19-10-2017 om 14:56
| Aandachtspunt 1 Remkrachtregelaar werkt niet goed |
APK goedgekeurd na reparatie op: 10-11-2016 om 12:24
| Aandachtspunt 1 Band karkas zichtbaar of vertoont uitstulping |
| Aandachtspunt 2 Ruitenwisser/-sproeier werkt niet goed/niet aanwezig |
Internet geschiedenis
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 08-02-2025 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 20 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 03-VVF-7 | Ja |
|
Omschrijving De opblaasmodule van de bestuurders- en passagiersairbag kan overmatige druk opbouwen. Als de airbag wordt geactiveerd kan de interne druk ertoe leiden dat de opblaasmodule scheurt. Hierdoor kunnen metalen fragmenten losraken en weggeschoten worden. Mogelijk gevolg Losgeraakte metalen fragmenten kunnen de inzittenden ernstig of dodelijk verwonden. Herstel De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken bij een Ford erkend reparateur of Ford erkend hersteller. De deze zal de gasgenerator van de airbag vervangen. |
| Probleem verholpen? | Verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 146.089 |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | - |
| Voertuig breedte | 181 mm |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 300 mm |
| Spoorbreedte voor | 146 mm |
| Spoorbreedte achter | 145 mm |
| Massa rijklaar | 1910 kg |
| Massa ledig voertuig | 1810 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 3000 kg |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 01-12-2008 |
| Eerste afgifte in Nederland | 01-12-2008 |
| Laatste tenaamstelling | 01-12-2008 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten