Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze FIAT met kenteken: VF-773-S de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide FIAT rapport van VF-773-S.
Schademelding maken voor VF-773-S? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor VF-773-S zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met VF-773-S. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor VF-773-S zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze FIAT.
Wij hebben 89.455 FIAT meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(360.262)
- - PEUGEOT(196.565)
- - RENAULT(188.752)
- - OPEL(182.795)
- - FORD(182.720)
- - TOYOTA(169.546)
- - MERCEDES-BENZ(164.503)
- - BMW(155.199)
- - AUDI(129.060)
- - VOLVO(114.043)
- - KIA(110.216)
- - CITROEN(109.542)
- - FIAT(89.455)
- - HYUNDAI(79.134)
- - SEAT(70.374)
- - SKODA(68.000)
- - NISSAN(67.174)
- - SUZUKI(65.427)
- - MAZDA(48.393)
- - MINI(45.577)
- - MITSUBISHI(33.685)
- - DACIA(18.599)
- - TESLA(18.267)
- - HONDA(16.495)
- - LAND ROVER(16.438)
- - CHEVROLET(15.697)
- - PORSCHE(14.871)
- - LYNK&CO(14.241)
- - ALFA ROMEO(13.457)
- - DAIHATSU(9.611)
- - JEEP(9.438)
- - LEXUS(8.899)
- - SAAB(6.510)
- - CUPRA(6.368)
- - MG(5.890)
- - JAGUAR(5.815)
- - SUBARU(5.204)
- - SMART(4.661)
- - IVECO(3.854)
- - DODGE(3.813)
FIAT DUCATO
Algemene informatie
| Kenteken | VF-773-S |
| Merk | FIAT |
| Model | FIAT DUCATO |
| Kleur | N.v.t. |
| Bouwjaar | 20-12-2012 |
| Nieuwprijs | € 39.252 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen | 85 kW / 116 PK |
| Importauto | Ja |
| APK tot | 16-02-2025 |
Motor en milieu
| Vermogen | 85 kW / 116 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1956cc |
| Verbruik stad | 8 l/100km |
| Verbruik snelweg | 6.1 l/100km |
| CO2-uitstoot | 179 g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd op: 16-02-2024 om 13:03
| Aandachtspunt 1 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 09-11-2022 om 14:13
| Aandachtspunt 1 Motorsteun ernstig beschadigd |
| Aandachtspunt 2 Motorsteunrubber doorgescheurd/vulkanisatie geheel los |
| Aandachtspunt 3 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 4 Deur of laadbakklep van laadruimte sluit niet goed |
| Aandachtspunt 5 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| Aandachtspunt 6 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 7 Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 8 Dimlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 9 Lichtbeeld dimlicht onjuist |
| Aandachtspunt 10 Remlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 11 Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
| Aandachtspunt 12 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 06-12-2021 om 14:18
| Aandachtspunt 1 Lichtbeeld dimlicht onjuist |
| Aandachtspunt 2 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 21-12-2020 om 14:28
| Aandachtspunt 1 Drager/bevestigingsmiddel van remvoering raakt trommel/schij |
| Aandachtspunt 2 Dimlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 3 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 17-12-2019 om 11:07
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Achterlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd |
| Aandachtspunt 3 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 4 Inrichting voor aanpassing dimlichtafstelling werkt niet (go |
| Aandachtspunt 5 Schokdemper aanwezig die lekkage vertoont |
| Aandachtspunt 6 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 02-01-2019 om 14:11
| Aandachtspunt 1 Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 2 Stadslicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 29-12-2017 om 14:46
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Achterlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 3 Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 4 Remlichten (alle) werken niet |
APK goedgekeurd na reparatie op: 06-12-2016 om 12:47
| Aandachtspunt 1 Ruitenwisser/-sproeier werkt niet goed/niet aanwezig |
Internet geschiedenis
| Website | Marktnet.nl |
| Datum | 20-02-2024 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 10 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken VF-773-S | Nee |
Importcheck (voorbeeld)
|
In dit importrapport zit het overzicht met BPM bedragen van FIAT FIAT DUCATO modellen met hetzelfde bouwjaar welke geïmporteerd zijn naar Nederland. In onze importcheck komt naar voren of het importbedrag logisch is. Is het BPM bedrag veel lager voor dit voertuig? Wees dan extra voorzichtig, voertuigen welke met schade geïmporteerd zijn betalen namelijk minder BPM. |
| Importvoertuig | Ja |
| BPM bedrag | € 9.532 |
| Geïmporteerd uit | (bekijk land) |
| Indicatie rest-BPM op moment van importeren | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Op basis van bovenstaande gegevens: | (bekijk uitgebreid rapport) |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | - |
| Voertuig breedte | 205 mm |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 3 mm |
| Spoorbreedte voor | 181 mm |
| Spoorbreedte achter | 179 mm |
| Massa rijklaar | 2007 kg |
| Massa ledig voertuig | 1907 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Ja |
| Eerste toelating op de wereld | 20-12-2012 |
| Eerste afgifte in Nederland | 20-11-2013 |
| Laatste tenaamstelling | 14-02-2024 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten