Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze FIAT met kenteken: NR-FP-82 de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide FIAT rapport van NR-FP-82.
Schademelding maken voor NR-FP-82? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor NR-FP-82 zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met NR-FP-82. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor NR-FP-82 zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze FIAT.
Wij hebben 89.337 FIAT meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(359.672)
- - PEUGEOT(196.213)
- - RENAULT(188.385)
- - OPEL(182.481)
- - FORD(182.464)
- - TOYOTA(169.245)
- - MERCEDES-BENZ(164.302)
- - BMW(154.960)
- - AUDI(128.858)
- - VOLVO(113.875)
- - KIA(110.011)
- - CITROEN(109.396)
- - FIAT(89.337)
- - HYUNDAI(79.043)
- - SEAT(70.237)
- - SKODA(67.833)
- - NISSAN(67.040)
- - SUZUKI(65.290)
- - MAZDA(48.316)
- - MINI(45.515)
- - MITSUBISHI(33.624)
- - DACIA(18.573)
- - TESLA(18.239)
- - HONDA(16.472)
- - LAND ROVER(16.418)
- - CHEVROLET(15.679)
- - PORSCHE(14.844)
- - LYNK&CO(14.229)
- - ALFA ROMEO(13.441)
- - DAIHATSU(9.603)
- - JEEP(9.422)
- - LEXUS(8.882)
- - SAAB(6.501)
- - CUPRA(6.351)
- - MG(5.877)
- - JAGUAR(5.810)
- - SUBARU(5.195)
- - SMART(4.655)
- - IVECO(3.850)
- - DODGE(3.808)
FIAT PANDA
Algemene informatie
| Kenteken | NR-FP-82 |
| Merk | FIAT |
| Model | PANDA |
| Kleur | Wit |
| Bouwjaar | 28-02-1996 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Benzine |
| Vermogen | 29 kW / 39 PK |
| 0-100km/h | 18,0 seconden |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 09-10-2024 |
Motor en milieu
| Vermogen | 29 kW / 39 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 899cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 20-09-2023 om 13:45
| Aandachtspunt 1 Remverschil op 1 as te groot |
| Aandachtspunt 2 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| Aandachtspunt 3 Roestschade van 1,5 t/m 2,0E of meer dan 15% dikteafname |
APK goedgekeurd op: 20-09-2022 om 16:24
| Aandachtspunt 1 Roestschade van 1,5 t/m 2,0E of meer dan 15% dikteafname |
| Aandachtspunt 2 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 24-09-2021 om 11:51
| Aandachtspunt 1 Stadslicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 2 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| Aandachtspunt 3 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd op: 09-10-2020 om 14:20
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 23-09-2019 om 15:30
| Aandachtspunt 1 Roestschade hulpbalk |
| Aandachtspunt 2 Remverschil op 1 as te groot |
| Aandachtspunt 3 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd op: 27-09-2018 om 13:44
| Aandachtspunt 1 Schokdemper aanwezig die lekkage vertoont |
| Aandachtspunt 2 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 25-09-2017 om 16:56
| Aandachtspunt 1 Remlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 2 Roestschade van 1,5 t/m 2,0E of meer dan 15% dikteafname |
| Aandachtspunt 3 Overmatige olielekkage |
APK goedgekeurd na reparatie op: 07-10-2016 om 15:11
| Aandachtspunt 1 Roestschade van 1,5 t/m 2,0E of meer dan 15% dikteafname |
| Aandachtspunt 2 Chassisraam/carrosserie deel corrosie |
| Aandachtspunt 3 Remverschil op 1 as te groot |
| Aandachtspunt 4 Werking/toestand verplicht licht/retroreflector |
| Aandachtspunt 5 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Internet geschiedenis
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 26-03-2024 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 9 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken NR-FP-82 | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | - |
| Voertuig breedte | - |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 2 mm |
| Spoorbreedte voor | 126 mm |
| Spoorbreedte achter | 127 mm |
| Massa rijklaar | 807 kg |
| Massa ledig voertuig | 707 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 350 kg |
| Aanhanger geremd | 800 kg |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 28-02-1996 |
| Eerste afgifte in Nederland | 28-02-1996 |
| Laatste tenaamstelling | 14-05-2016 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten