Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze FIAT met kenteken: 31-BH-FV de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide FIAT rapport van 31-BH-FV.
Schademelding maken voor 31-BH-FV? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 31-BH-FV zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 31-BH-FV. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 31-BH-FV zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze FIAT.
Wij hebben 89.833 FIAT meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(361.767)
- - PEUGEOT(197.320)
- - RENAULT(189.471)
- - OPEL(183.542)
- - FORD(183.474)
- - TOYOTA(170.283)
- - MERCEDES-BENZ(165.120)
- - BMW(155.801)
- - AUDI(129.600)
- - VOLVO(114.566)
- - KIA(110.749)
- - CITROEN(109.975)
- - FIAT(89.833)
- - HYUNDAI(79.476)
- - SEAT(70.675)
- - SKODA(68.299)
- - NISSAN(67.467)
- - SUZUKI(65.679)
- - MAZDA(48.616)
- - MINI(45.770)
- - MITSUBISHI(33.815)
- - DACIA(18.660)
- - TESLA(18.308)
- - HONDA(16.568)
- - LAND ROVER(16.494)
- - CHEVROLET(15.760)
- - PORSCHE(14.918)
- - LYNK&CO(14.293)
- - ALFA ROMEO(13.500)
- - DAIHATSU(9.655)
- - JEEP(9.488)
- - LEXUS(8.936)
- - SAAB(6.535)
- - CUPRA(6.408)
- - MG(5.917)
- - JAGUAR(5.842)
- - SUBARU(5.224)
- - SMART(4.682)
- - IVECO(3.868)
- - DODGE(3.821)
FIAT DOBLO CARGO 1.2
Algemene informatie
| Kenteken | 31-BH-FV |
| Merk | FIAT |
| Model | FIAT DOBLO CARGO 1.2 |
| Kleur | N.v.t. |
| Bouwjaar | 13-03-2003 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Benzine |
| Vermogen | 48 kW / 65 PK |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 30-05-2026 |
Motor en milieu
| Vermogen | 48 kW / 65 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1242cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 22-05-2025 om 15:37
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 2 Uitlaatsysteem ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 3 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| Aandachtspunt 4 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 5 Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 6 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| Aandachtspunt 7 Roestschade van 1,5 t/m 2,0E of meer dan 15% dikteafname |
| Aandachtspunt 8 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 30-05-2024 om 16:01
| Aandachtspunt 1 Kentekenplaat; letter/cijfers niet goed leesbaar |
| Aandachtspunt 2 Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar |
| Aandachtspunt 3 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 4 Veer gebroken of gescheurd |
| Aandachtspunt 5 Schokdemper werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 6 Remvloeistoflekkage reminrichting |
| Aandachtspunt 7 Remcilinder defect/ondeugdelijk/kans op scheuren |
| Aandachtspunt 8 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 9 Licht- donkerscheiding dimlicht onduidelijk |
| Aandachtspunt 10 Mistlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 11 Roestschade van 1,5 t/m 2,0E of meer dan 15% dikteafname |
APK afgekeurd op: 25-04-2024 om 09:33
| Aandachtspunt 1 Kentekenplaat; letter/cijfers niet goed leesbaar |
| Aandachtspunt 2 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 3 Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt 4 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 5 Veer gebroken of gescheurd |
| Aandachtspunt 6 Mistlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 7 Roestschade van 1,5 t/m 2,0E of meer dan 15% dikteafname |
APK goedgekeurd na reparatie op: 26-04-2023 om 10:43
| Aandachtspunt 1 Fusee(kogel) te veel speling |
| Aandachtspunt 2 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 3 Licht- donkerscheiding dimlicht onduidelijk |
APK goedgekeurd na reparatie op: 03-05-2022 om 12:18
| Aandachtspunt 1 Stadslicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd op: 05-05-2021 om 13:52
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 29-07-2020 om 15:54
| Aandachtspunt 1 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 2 Stadslicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 3 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| Aandachtspunt 4 Roestschade van 1,5 t/m 2,0E of meer dan 15% dikteafname |
APK goedgekeurd na reparatie op: 07-08-2019 om 13:53
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 2 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| Aandachtspunt 3 Schokdemper aanwezig die lekkage vertoont |
| Aandachtspunt 4 Roestschade van 1,5 t/m 2,0E of meer dan 15% dikteafname |
APK goedgekeurd op: 31-07-2018 om 13:34
| Aandachtspunt 1 Roestschade van 1,5 t/m 2,0E of meer dan 15% dikteafname |
| Aandachtspunt 2 Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
APK goedgekeurd op: 02-08-2017 om 13:56
| Aandachtspunt 1 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| Aandachtspunt 2 Roestschade van 1,5 t/m 2,0E of meer dan 15% dikteafname |
| Aandachtspunt 3 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK gekeurd op: 11-08-2016 om 11:03
| Aandachtspunt 1 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| Aandachtspunt 2 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
Internet geschiedenis
| Website | Marktnet.nl |
| Datum | 18-05-2026 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 1 (bekijk alle foto's) |
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 09-05-2021 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 16 (bekijk alle foto's) |
| Website | Marktnet.nl |
| Datum | 08-05-2021 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 10 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 31-BH-FV | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | - |
| Voertuig breedte | 171 mm |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 2 mm |
| Spoorbreedte voor | 149 mm |
| Spoorbreedte achter | 150 mm |
| Massa rijklaar | 1250 kg |
| Massa ledig voertuig | 1150 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 500 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 13-03-2003 |
| Eerste afgifte in Nederland | 13-03-2003 |
| Laatste tenaamstelling | 12-05-2021 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten