Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze FIAT met kenteken: 25-VRJ-6 de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide FIAT rapport van 25-VRJ-6.
Schademelding maken voor 25-VRJ-6? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 25-VRJ-6 zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 25-VRJ-6. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 25-VRJ-6 zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze FIAT.
Wij hebben 89.455 FIAT meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(360.262)
- - PEUGEOT(196.565)
- - RENAULT(188.752)
- - OPEL(182.795)
- - FORD(182.720)
- - TOYOTA(169.546)
- - MERCEDES-BENZ(164.503)
- - BMW(155.199)
- - AUDI(129.060)
- - VOLVO(114.043)
- - KIA(110.216)
- - CITROEN(109.542)
- - FIAT(89.455)
- - HYUNDAI(79.134)
- - SEAT(70.374)
- - SKODA(68.000)
- - NISSAN(67.174)
- - SUZUKI(65.427)
- - MAZDA(48.393)
- - MINI(45.577)
- - MITSUBISHI(33.685)
- - DACIA(18.599)
- - TESLA(18.267)
- - HONDA(16.495)
- - LAND ROVER(16.438)
- - CHEVROLET(15.697)
- - PORSCHE(14.871)
- - LYNK&CO(14.241)
- - ALFA ROMEO(13.457)
- - DAIHATSU(9.611)
- - JEEP(9.438)
- - LEXUS(8.899)
- - SAAB(6.510)
- - CUPRA(6.368)
- - MG(5.890)
- - JAGUAR(5.815)
- - SUBARU(5.204)
- - SMART(4.661)
- - IVECO(3.854)
- - DODGE(3.813)
FIAT FIORINO 1.3 MJ
Melding
Algemene informatie
| Kenteken | 25-VRJ-6 |
| Merk | FIAT |
| Model | FIORINO 1.3 MJ |
| Kleur | N.v.t. |
| Bouwjaar | 19-05-2008 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen | 55 kW / 75 PK |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 02-03-2023 |
Motor en milieu
| Vermogen | 55 kW / 75 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1248cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 08-02-2022 om 16:04
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 2 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 3 Veer gebroken of gescheurd |
| Aandachtspunt 4 Licht- donkerscheiding dimlicht onduidelijk |
| Aandachtspunt 5 Zijrichtingaanwijzer(s) werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 6 Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
APK goedgekeurd na reparatie op: 15-02-2021 om 15:07
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
| Aandachtspunt 3 Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
APK goedgekeurd op: 02-03-2020 om 15:46
| Aandachtspunt 1 Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
APK goedgekeurd na reparatie op: 09-12-2019 om 10:02
| Aandachtspunt 1 Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
| Aandachtspunt 2 Ruitensproeierinstallatie werkt niet |
| Aandachtspunt 3 Voorruitontdooiing en ontwaseming werkt niet |
| Aandachtspunt 4 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 5 Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
APK goedgekeurd na reparatie op: 28-12-2018 om 13:52
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| Aandachtspunt 3 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 4 Dimlicht onjuist afgesteld |
APK goedgekeurd na reparatie op: 20-12-2017 om 14:40
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Oprolmechanisme gordel werkt niet |
| Aandachtspunt 3 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 4 Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
| Aandachtspunt 5 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK afgekeurd op: 07-12-2017 om 11:36
| Aandachtspunt 1 Oprolmechanisme gordel werkt niet |
| Aandachtspunt 2 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 3 Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
APK goedgekeurd na reparatie op: 07-11-2016 om 15:00
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
APK afgekeurd op: 01-11-2016 om 08:57
| Aandachtspunt 1 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| Aandachtspunt 2 Band karkas zichtbaar of vertoont uitstulping |
Internet geschiedenis
| Website | NederlandMobiel.nl |
| Datum | 12-05-2023 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 12 (bekijk alle foto's) |
| Website | Marktnet.nl |
| Datum | 11-01-2023 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 10 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 25-VRJ-6 | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | - |
| Voertuig breedte | 172 mm |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 2 mm |
| Spoorbreedte voor | 147 mm |
| Spoorbreedte achter | 146 mm |
| Massa rijklaar | 1165 kg |
| Massa ledig voertuig | 1065 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 400 kg |
| Aanhanger geremd | 600 kg |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 19-05-2008 |
| Eerste afgifte in Nederland | 19-05-2008 |
| Laatste tenaamstelling | 04-01-2023 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten