Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze DRACO met kenteken: OK-67-ZJ de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide DRACO rapport van OK-67-ZJ.
Schademelding maken voor OK-67-ZJ? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor OK-67-ZJ zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met OK-67-ZJ. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor OK-67-ZJ zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze DRACO.
- - VOLKSWAGEN(343.619)
- - PEUGEOT(187.597)
- - RENAULT(180.198)
- - OPEL(174.621)
- - FORD(173.565)
- - TOYOTA(160.706)
- - MERCEDES-BENZ(157.079)
- - BMW(147.951)
- - AUDI(122.873)
- - VOLVO(108.434)
- - CITROEN(104.675)
- - KIA(104.158)
- - FIAT(85.356)
- - HYUNDAI(75.359)
- - SEAT(67.112)
- - SKODA(64.491)
- - NISSAN(64.093)
- - SUZUKI(62.294)
- - MAZDA(45.761)
- - MINI(43.404)
- - MITSUBISHI(32.096)
- - DACIA(17.661)
- - TESLA(17.577)
- - LAND ROVER(15.695)
- - HONDA(15.694)
- - CHEVROLET(15.092)
- - PORSCHE(14.208)
- - LYNK&CO(13.512)
- - ALFA ROMEO(12.869)
- - DAIHATSU(9.240)
- - JEEP(8.973)
- - LEXUS(8.475)
- - SAAB(6.202)
- - CUPRA(5.785)
- - JAGUAR(5.610)
- - MG(5.552)
- - SUBARU(4.955)
- - SMART(4.483)
- - DODGE(3.672)
- - IVECO(3.660)
DRACO TZA 230
Algemene informatie
| Kenteken | OK-67-ZJ |
| Merk | DRACO |
| Model | TZA 230 |
| Kleur | N.v.t. |
| Bouwjaar | 10-03-2010 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 04-01-2025 |
Motor en milieu
| Vermogen | kW / PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 04-01-2024 om 08:30
| Aandachtspunt 1 Stadslicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 16-12-2022 om 12:25
| Aandachtspunt 1 Wiellager te veel speling |
| Aandachtspunt 2 Band beschadigd |
| Aandachtspunt 3 Luchtlekkage reminrichting |
| Aandachtspunt 4 Remvertraging bedrijfsrem onvoldoende (< 90% >= 50% awet) |
| Aandachtspunt 5 Remverschil op 1 as te groot |
| Aandachtspunt 6 Stootbalk ondeugdelijk |
APK goedgekeurd na reparatie op: 02-12-2021 om 09:56
| Aandachtspunt 1 Kentekenplaat ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 2 Wiellager te veel speling |
| Aandachtspunt 3 Schokdemper werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 4 Stuurkogel of -koppeling te veel speling |
| Aandachtspunt 5 Onderdeel reminrichting ondeugdelijk bevestigd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 18-11-2020 om 14:15
| Aandachtspunt 1 Remslang beschadigd, wapeningsmateriaal zichtbaar |
| Aandachtspunt 2 Remcilinder zit los of is niet goed gemonteerd |
| Aandachtspunt 3 Remverschil op 1 as te groot |
| Aandachtspunt 4 Achterlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd |
| Aandachtspunt 5 Kentekenplaatverlichting niet volgens voorschriften |
| Aandachtspunt 6 (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 10-12-2019 om 12:09
| Aandachtspunt 1 Band beschadigd |
| Aandachtspunt 2 Remvertraging bedrijfsrem onvoldoende (< 95% >= 90% awet) |
| Aandachtspunt 3 Remverschil op 1 as te groot |
APK goedgekeurd na reparatie op: 20-12-2018 om 14:04
| Aandachtspunt 1 Brandstoflekkage |
| Aandachtspunt 2 Onderdeel brandstofsysteem ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 3 Onderdeel stuurinrichting ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 4 Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
| Aandachtspunt 5 Remschijf vertoont slijtage met kans op breuk |
| Aandachtspunt 6 Stadslicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 22-12-2017 om 13:39
| Aandachtspunt 1 Band beschadigd |
| Aandachtspunt 2 Een wiel remt niet |
| Aandachtspunt 3 Remverschil op 1 as te groot |
| Aandachtspunt 4 Verlichting glas gerepareerd, bewerkt, beschadigd of verwij |
| Aandachtspunt 5 Voertuig is voorzien van niet toegestane knipperende lichten |
APK goedgekeurd na reparatie op: 28-11-2016 om 09:36
| Aandachtspunt 1 Remslang misvormd/schuurt/beschadigd |
Internet geschiedenis
| Website | Marktnet.nl |
| Datum | 11-09-2024 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 10 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken OK-67-ZJ | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | 1402 mm |
| Voertuig breedte | 260 mm |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 9 mm |
| Spoorbreedte voor | - |
| Spoorbreedte achter | - |
| Massa rijklaar | - |
| Massa ledig voertuig | 8420 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 10-03-2010 |
| Eerste afgifte in Nederland | 10-03-2010 |
| Laatste tenaamstelling | 04-09-2024 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten