Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze DRACO met kenteken: OH-97-RB de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide DRACO rapport van OH-97-RB.
Schademelding maken voor OH-97-RB? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor OH-97-RB zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met OH-97-RB. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor OH-97-RB zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze DRACO.
- - VOLKSWAGEN(343.619)
- - PEUGEOT(187.597)
- - RENAULT(180.198)
- - OPEL(174.621)
- - FORD(173.565)
- - TOYOTA(160.706)
- - MERCEDES-BENZ(157.079)
- - BMW(147.951)
- - AUDI(122.873)
- - VOLVO(108.434)
- - CITROEN(104.675)
- - KIA(104.158)
- - FIAT(85.356)
- - HYUNDAI(75.359)
- - SEAT(67.112)
- - SKODA(64.491)
- - NISSAN(64.093)
- - SUZUKI(62.294)
- - MAZDA(45.761)
- - MINI(43.404)
- - MITSUBISHI(32.096)
- - DACIA(17.661)
- - TESLA(17.577)
- - LAND ROVER(15.695)
- - HONDA(15.694)
- - CHEVROLET(15.092)
- - PORSCHE(14.208)
- - LYNK&CO(13.512)
- - ALFA ROMEO(12.869)
- - DAIHATSU(9.240)
- - JEEP(8.973)
- - LEXUS(8.475)
- - SAAB(6.202)
- - CUPRA(5.785)
- - JAGUAR(5.610)
- - MG(5.552)
- - SUBARU(4.955)
- - SMART(4.483)
- - DODGE(3.672)
- - IVECO(3.660)
DRACO TZA 342
Algemene informatie
| Kenteken | OH-97-RB |
| Merk | DRACO |
| Model | TZA 342 |
| Kleur | N.v.t. |
| Bouwjaar | 31-08-2004 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 15-11-2025 |
Motor en milieu
| Vermogen | kW / PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 08-11-2024 om 12:16
| Aandachtspunt 1 Roestschade, te veel dikteafname materiaal |
| Aandachtspunt 2 Koordlagen van luchtveerbalg beschadigd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 29-09-2023 om 16:45
| Aandachtspunt 1 Band beschadigd |
| Aandachtspunt 2 Stadslicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 3 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd op: 15-11-2022 om 11:31
| Aandachtspunt 1 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd op: 14-01-2022 om 09:12
| Aandachtspunt 1 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 16-12-2020 om 08:48
| Aandachtspunt 1 Achterlicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd op: 29-11-2019 om 16:08
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 26-11-2018 om 11:01
| Aandachtspunt 1 Stadslicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 2 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 05-12-2017 om 16:29
| Aandachtspunt 1 Achteruitrijlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 2 (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 29-11-2016 om 16:11
| Aandachtspunt 1 Roestschade van 1,5 t/m 2,0E of meer dan 15% dikteafname |
| Aandachtspunt 2 Schokdemper niet aanwezig/werkt niet goed |
| Aandachtspunt 3 Onderdeel reminrichting ondeugdelijk |
| Aandachtspunt 4 Werking/toestand verplicht licht/retroreflector |
APK afgekeurd op: 25-11-2016 om 08:54
| Aandachtspunt 1 Schokdemper aanwezig die lekkage vertoont |
| Aandachtspunt 2 Roestschade van 1,5 t/m 2,0E of meer dan 15% dikteafname |
| Aandachtspunt 3 Schokdemper niet aanwezig/werkt niet goed |
| Aandachtspunt 4 Onderdeel reminrichting ondeugdelijk |
| Aandachtspunt 5 Werking/toestand verplicht licht/retroreflector |
Internet geschiedenis
| Website | Marktnet.nl |
| Datum | 02-09-2025 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 10 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken OH-97-RB | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | 1403 mm |
| Voertuig breedte | 259 mm |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 891 mm |
| Spoorbreedte voor | - |
| Spoorbreedte achter | - |
| Massa rijklaar | - |
| Massa ledig voertuig | 10210 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 31-08-2004 |
| Eerste afgifte in Nederland | 31-08-2004 |
| Laatste tenaamstelling | 22-12-2010 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten