Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze DRACO met kenteken: OH-67-BS de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide DRACO rapport van OH-67-BS.
Schademelding maken voor OH-67-BS? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor OH-67-BS zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met OH-67-BS. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor OH-67-BS zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze DRACO.
- - VOLKSWAGEN(343.619)
- - PEUGEOT(187.597)
- - RENAULT(180.198)
- - OPEL(174.621)
- - FORD(173.565)
- - TOYOTA(160.706)
- - MERCEDES-BENZ(157.079)
- - BMW(147.951)
- - AUDI(122.873)
- - VOLVO(108.434)
- - CITROEN(104.675)
- - KIA(104.158)
- - FIAT(85.356)
- - HYUNDAI(75.359)
- - SEAT(67.112)
- - SKODA(64.491)
- - NISSAN(64.093)
- - SUZUKI(62.294)
- - MAZDA(45.761)
- - MINI(43.404)
- - MITSUBISHI(32.096)
- - DACIA(17.661)
- - TESLA(17.577)
- - LAND ROVER(15.695)
- - HONDA(15.694)
- - CHEVROLET(15.092)
- - PORSCHE(14.208)
- - LYNK&CO(13.512)
- - ALFA ROMEO(12.869)
- - DAIHATSU(9.240)
- - JEEP(8.973)
- - LEXUS(8.475)
- - SAAB(6.202)
- - CUPRA(5.785)
- - JAGUAR(5.610)
- - MG(5.552)
- - SUBARU(4.955)
- - SMART(4.483)
- - DODGE(3.672)
- - IVECO(3.660)
DRACO TZS 107
Algemene informatie
| Kenteken | OH-67-BS |
| Merk | DRACO |
| Model | TZS 107 |
| Kleur | N.v.t. |
| Bouwjaar | 29-11-2002 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 02-09-2023 |
Motor en milieu
| Vermogen | kW / PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 30-08-2022 om 08:41
| Aandachtspunt 1 Achterlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd |
| Aandachtspunt 2 Achterlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 3 Retroreflector ontbreekt |
| Aandachtspunt 4 Richtingaanwijzer(s) werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 5 (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd op: 02-09-2021 om 11:56
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 21-08-2020 om 09:10
| Aandachtspunt 1 Roestschade hoofdbalk |
| Aandachtspunt 2 Onderdeel reminrichting beschadigd, gescheurd of gebroken |
| Aandachtspunt 3 Onderdeel reminrichting niet juist bevestigd |
| Aandachtspunt 4 Retroreflector ontbreekt |
| Aandachtspunt 5 (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd op: 22-08-2019 om 11:46
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 30-08-2018 om 10:11
| Aandachtspunt 1 Retroreflector ontbreekt |
| Aandachtspunt 2 Retroreflector vertoont gebrek |
| Aandachtspunt 3 (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 06-06-2017 om 16:49
| Aandachtspunt 1 Banden op 1 as niet voorzien van dezelfde maataanduiding |
| Aandachtspunt 2 (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
APK gekeurd op: 05-07-2016 om 13:16
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Werking parkeerrem/vastzetinrichting onvoldoende |
| Aandachtspunt 3 ABS werkt niet goed/waarschuwingsinricht. ontbreekt |
| Aandachtspunt 4 Zijdelingse afscherming niet vlgs voorschrift |
| Aandachtspunt 5 Werking/toestand verplicht licht/retroreflector |
Internet geschiedenis
| Website | Marktnet.nl |
| Datum | 10-08-2024 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 8 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken OH-67-BS | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | 690 mm |
| Voertuig breedte | 220 mm |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 4 mm |
| Spoorbreedte voor | - |
| Spoorbreedte achter | 1 mm |
| Massa rijklaar | - |
| Massa ledig voertuig | 3240 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 29-11-2002 |
| Eerste afgifte in Nederland | 29-11-2002 |
| Laatste tenaamstelling | 01-08-2024 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten