Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze DRACO met kenteken: OF-43-GR de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide DRACO rapport van OF-43-GR.
Schademelding maken voor OF-43-GR? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor OF-43-GR zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met OF-43-GR. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor OF-43-GR zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze DRACO.
- - VOLKSWAGEN(343.619)
- - PEUGEOT(187.597)
- - RENAULT(180.198)
- - OPEL(174.621)
- - FORD(173.565)
- - TOYOTA(160.706)
- - MERCEDES-BENZ(157.079)
- - BMW(147.951)
- - AUDI(122.873)
- - VOLVO(108.434)
- - CITROEN(104.675)
- - KIA(104.158)
- - FIAT(85.356)
- - HYUNDAI(75.359)
- - SEAT(67.112)
- - SKODA(64.491)
- - NISSAN(64.093)
- - SUZUKI(62.294)
- - MAZDA(45.761)
- - MINI(43.404)
- - MITSUBISHI(32.096)
- - DACIA(17.661)
- - TESLA(17.577)
- - LAND ROVER(15.695)
- - HONDA(15.694)
- - CHEVROLET(15.092)
- - PORSCHE(14.208)
- - LYNK&CO(13.512)
- - ALFA ROMEO(12.869)
- - DAIHATSU(9.240)
- - JEEP(8.973)
- - LEXUS(8.475)
- - SAAB(6.202)
- - CUPRA(5.785)
- - JAGUAR(5.610)
- - MG(5.552)
- - SUBARU(4.955)
- - SMART(4.483)
- - DODGE(3.672)
- - IVECO(3.660)
DRACO DTEA 1200 1000
Algemene informatie
| Kenteken | OF-43-GR |
| Merk | DRACO |
| Model | DTEA 1200 1000 |
| Kleur | N.v.t. |
| Bouwjaar | 23-07-1997 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 07-09-2023 |
Motor en milieu
| Vermogen | kW / PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 31-08-2022 om 14:10
| Aandachtspunt 1 Rem- of parkeerremkabel / buitenkabel ondeugdelijk |
| Aandachtspunt 2 Achterlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 3 Opleggerkoppeling ondeugdelijk bevestigd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 23-08-2021 om 10:32
| Aandachtspunt 1 Roestschade hoofdbalk |
| Aandachtspunt 2 Wiel of velg ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 3 Draaikrans ondeugdelijk bevestigd of geborgd |
| Aandachtspunt 4 (Zij-)markeringslicht ondeugdelijk bevestigd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 31-08-2020 om 15:07
| Aandachtspunt 1 Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar |
| Aandachtspunt 2 Draaikrans ondeugdelijk bevestigd of geborgd |
| Aandachtspunt 3 Remvertraging bedrijfsrem onvoldoende (< 90% >= 50% awet) |
| Aandachtspunt 4 Stadslicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 29-07-2019 om 13:01
| Aandachtspunt 1 Koordlagen van luchtveerbalg beschadigd |
| Aandachtspunt 2 Remverschil op 1 as te groot |
| Aandachtspunt 3 Stadslicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 4 (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 07-09-2018 om 14:13
| Aandachtspunt 1 Remslang beschadigd, wapeningsmateriaal zichtbaar |
| Aandachtspunt 2 Remverschil op 1 as te groot |
| Aandachtspunt 3 Achteruitrijlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 4 Stadslicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 06-09-2017 om 09:36
| Aandachtspunt 1 Draaikrans ondeugdelijk bevestigd of geborgd |
| Aandachtspunt 2 Achterlicht werkt niet (goed) |
APK gekeurd op: 23-08-2016 om 16:46
| Aandachtspunt 1 Remverschil op 1 as te groot |
Internet geschiedenis
| Website | Marktnet.nl |
| Datum | 12-08-2025 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 10 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken OF-43-GR | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | - |
| Voertuig breedte | 260 mm |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 9 mm |
| Spoorbreedte voor | - |
| Spoorbreedte achter | 1 mm |
| Massa rijklaar | - |
| Massa ledig voertuig | 7580 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 23-07-1997 |
| Eerste afgifte in Nederland | 23-07-1997 |
| Laatste tenaamstelling | 27-06-2003 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten