Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze DRACO met kenteken: 97-WD-PV de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide DRACO rapport van 97-WD-PV.
Schademelding maken voor 97-WD-PV? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 97-WD-PV zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 97-WD-PV. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 97-WD-PV zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze DRACO.
- - VOLKSWAGEN(343.619)
- - PEUGEOT(187.597)
- - RENAULT(180.198)
- - OPEL(174.621)
- - FORD(173.565)
- - TOYOTA(160.706)
- - MERCEDES-BENZ(157.079)
- - BMW(147.951)
- - AUDI(122.873)
- - VOLVO(108.434)
- - CITROEN(104.675)
- - KIA(104.158)
- - FIAT(85.356)
- - HYUNDAI(75.359)
- - SEAT(67.112)
- - SKODA(64.491)
- - NISSAN(64.093)
- - SUZUKI(62.294)
- - MAZDA(45.761)
- - MINI(43.404)
- - MITSUBISHI(32.096)
- - DACIA(17.661)
- - TESLA(17.577)
- - LAND ROVER(15.695)
- - HONDA(15.694)
- - CHEVROLET(15.092)
- - PORSCHE(14.208)
- - LYNK&CO(13.512)
- - ALFA ROMEO(12.869)
- - DAIHATSU(9.240)
- - JEEP(8.973)
- - LEXUS(8.475)
- - SAAB(6.202)
- - CUPRA(5.785)
- - JAGUAR(5.610)
- - MG(5.552)
- - SUBARU(4.955)
- - SMART(4.483)
- - DODGE(3.672)
- - IVECO(3.660)
DRACO MZS 218
Algemene informatie
| Kenteken | 97-WD-PV |
| Merk | DRACO |
| Model | MZS 218 |
| Kleur | N.v.t. |
| Bouwjaar | 31-03-2009 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 30-09-2025 |
Motor en milieu
| Vermogen | kW / PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd op: 30-09-2024 om 13:52
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 04-09-2023 om 13:56
| Aandachtspunt 1 Dragende delen misvormd of gescheurd |
| Aandachtspunt 2 Kentekenplaatverlichting straalt licht naar achter |
| Aandachtspunt 3 Retroreflector ontbreekt |
| Aandachtspunt 4 (Zij-)markeringslicht kleur wijkt af of niet toegestaan |
APK goedgekeurd op: 12-09-2022 om 16:37
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 12-08-2021 om 16:58
| Aandachtspunt 1 Waarschuwingsinrichting antiblokkeersysteem geeft defect aan |
| Aandachtspunt 2 Mistlicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 20-08-2020 om 16:48
| Aandachtspunt 1 Verlichting kleur niet volgens voorschriften |
| Aandachtspunt 2 Voertuig voorzien van niet toegestane lichten |
APK goedgekeurd na reparatie op: 21-08-2019 om 12:10
| Aandachtspunt 1 Stadslicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 2 Stadslicht ontbreekt |
APK goedgekeurd na reparatie op: 24-08-2018 om 15:38
| Aandachtspunt 1 Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
| Aandachtspunt 2 Remcilinder defect/ondeugdelijk/kans op scheuren |
| Aandachtspunt 3 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 4 Trekdriehoek ondeugdelijk bevestigd/overmatige speling |
APK goedgekeurd na reparatie op: 14-07-2017 om 12:26
| Aandachtspunt 1 Stadslicht werkt niet (goed) |
APK gekeurd op: 19-08-2016 om 14:04
| Aandachtspunt 1 Veersysteem gebroken/gescheurd/corrosie/ondeug. bev. |
| Aandachtspunt 2 Parkeerrem/vastzetinrichting werkt niet op 2 wielen |
| Aandachtspunt 3 Trekdriehoek/-boom niet vlgs voorschrift |
Internet geschiedenis
| Website | Marktnet.nl |
| Datum | 03-09-2025 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 10 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 97-WD-PV | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | - |
| Voertuig breedte | 258 mm |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 1 mm |
| Spoorbreedte voor | - |
| Spoorbreedte achter | - |
| Massa rijklaar | - |
| Massa ledig voertuig | 5760 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 31-03-2009 |
| Eerste afgifte in Nederland | 31-03-2009 |
| Laatste tenaamstelling | 30-09-2011 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten