Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze DRACO met kenteken: 43-WF-SR de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide DRACO rapport van 43-WF-SR.
Schademelding maken voor 43-WF-SR? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 43-WF-SR zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 43-WF-SR. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 43-WF-SR zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze DRACO.
- - VOLKSWAGEN(343.619)
- - PEUGEOT(187.597)
- - RENAULT(180.198)
- - OPEL(174.621)
- - FORD(173.565)
- - TOYOTA(160.706)
- - MERCEDES-BENZ(157.079)
- - BMW(147.951)
- - AUDI(122.873)
- - VOLVO(108.434)
- - CITROEN(104.675)
- - KIA(104.158)
- - FIAT(85.356)
- - HYUNDAI(75.359)
- - SEAT(67.112)
- - SKODA(64.491)
- - NISSAN(64.093)
- - SUZUKI(62.294)
- - MAZDA(45.761)
- - MINI(43.404)
- - MITSUBISHI(32.096)
- - DACIA(17.661)
- - TESLA(17.577)
- - LAND ROVER(15.695)
- - HONDA(15.694)
- - CHEVROLET(15.092)
- - PORSCHE(14.208)
- - LYNK&CO(13.512)
- - ALFA ROMEO(12.869)
- - DAIHATSU(9.240)
- - JEEP(8.973)
- - LEXUS(8.475)
- - SAAB(6.202)
- - CUPRA(5.785)
- - JAGUAR(5.610)
- - MG(5.552)
- - SUBARU(4.955)
- - SMART(4.483)
- - DODGE(3.672)
- - IVECO(3.660)
DRACO AZS 220
Algemene informatie
| Kenteken | 43-WF-SR |
| Merk | DRACO |
| Model | AZS 220 |
| Kleur | N.v.t. |
| Bouwjaar | 08-03-2010 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 11-03-2024 |
Motor en milieu
| Vermogen | kW / PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 03-03-2023 om 11:11
| Aandachtspunt 1 Luchtlekkage reminrichting |
APK goedgekeurd op: 08-03-2022 om 09:25
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 19-02-2021 om 10:10
| Aandachtspunt 1 Achterlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd |
| Aandachtspunt 2 Achteruitrijlicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 21-02-2020 om 14:24
| Aandachtspunt 1 Gevaar losraken deel aan buitenzijde |
| Aandachtspunt 2 (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 01-03-2019 om 11:00
| Aandachtspunt 1 Achterlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 2 Trekoog te veel gesleten |
APK goedgekeurd na reparatie op: 02-03-2018 om 14:50
| Aandachtspunt 1 Onderdeel reminrichting beschadigd, gescheurd of gebroken |
| Aandachtspunt 2 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 3 (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 17-02-2017 om 09:03
| Aandachtspunt 1 Werking/toestand verplicht licht/retroreflector |
Internet geschiedenis
| Website | Marktnet.nl |
| Datum | 18-05-2024 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 9 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 43-WF-SR | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | - |
| Voertuig breedte | 255 mm |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 4 mm |
| Spoorbreedte voor | - |
| Spoorbreedte achter | - |
| Massa rijklaar | - |
| Massa ledig voertuig | 6150 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 08-03-2010 |
| Eerste afgifte in Nederland | 08-03-2010 |
| Laatste tenaamstelling | 07-03-2024 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten