Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze DODGE met kenteken: VX-156-V de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide DODGE rapport van VX-156-V.
Schademelding maken voor VX-156-V? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor VX-156-V zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met VX-156-V. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor VX-156-V zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze DODGE.
Wij hebben 3.687 DODGE meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(345.168)
- - PEUGEOT(188.351)
- - RENAULT(180.958)
- - OPEL(175.484)
- - FORD(174.387)
- - TOYOTA(161.701)
- - MERCEDES-BENZ(157.740)
- - BMW(148.712)
- - AUDI(123.380)
- - VOLVO(109.013)
- - CITROEN(105.088)
- - KIA(104.776)
- - FIAT(85.662)
- - HYUNDAI(75.733)
- - SEAT(67.383)
- - SKODA(64.794)
- - NISSAN(64.435)
- - SUZUKI(62.589)
- - MAZDA(45.993)
- - MINI(43.588)
- - MITSUBISHI(32.249)
- - DACIA(17.752)
- - TESLA(17.656)
- - HONDA(15.768)
- - LAND ROVER(15.766)
- - CHEVROLET(15.137)
- - PORSCHE(14.263)
- - LYNK&CO(13.570)
- - ALFA ROMEO(12.906)
- - DAIHATSU(9.260)
- - JEEP(9.024)
- - LEXUS(8.522)
- - SAAB(6.210)
- - CUPRA(5.837)
- - JAGUAR(5.627)
- - MG(5.569)
- - SUBARU(4.972)
- - SMART(4.491)
- - IVECO(3.688)
- - DODGE(3.687)
DODGE RAM 1500 LARAMIE
Algemene informatie
| Kenteken | VX-156-V |
| Merk | DODGE |
| Model | RAM 1500 LARAMIE |
| Kleur | N.v.t. |
| Bouwjaar | 20-07-2016 |
| Nieuwprijs | € 39.452 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen | 177 kW / 241 PK |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 20-07-2026 |
Motor en milieu
| Vermogen | 177 kW / 241 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2988cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | 258 g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 14-07-2025 om 11:03
| Aandachtspunt 1 Stuurkogel of -koppeling te veel speling |
| Aandachtspunt 2 Remvertraging / remwerking parkeerrem onvoldoende |
APK goedgekeurd op: 10-07-2024 om 16:23
| Aandachtspunt 1 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 10-07-2023 om 11:45
| Aandachtspunt 1 Stadslicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 2 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| Aandachtspunt 3 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 09-06-2022 om 12:00
| Aandachtspunt 1 Drager/bevestigingsmiddel van remvoering raakt trommel/schij |
| Aandachtspunt 2 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 12-07-2021 om 16:38
| Aandachtspunt 1 Fusee(kogel) te veel speling |
APK goedgekeurd op: 28-05-2020 om 11:30
| Aandachtspunt 1 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 04-07-2019 om 15:04
| Aandachtspunt 1 Dimlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 2 Mistlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 3 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
Internet geschiedenis
| Website | Marktnet.nl |
| Datum | 02-04-2026 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 10 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken VX-156-V | Ja |
|
Omschrijving De linker aandrijfas heeft een onjuiste hittebehandeling ondergaan. Hierdoor is de as van onvoldoend Mogelijk gevolg De aandrijfas kan breken. Bij een gebroken aandrijfas kan het achterwiel loskomen van het voertuig. Herstel De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verh |
| Probleem verholpen? | Niet verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 81.010 |
|
Omschrijving Door een softwarefout kan de zij-airbag(s) mogelijk niet geactiveerd worden. Mogelijk gevolg Geen zij-airbag tijdens een ongeval. Herstel (Nog) niet bekend |
| Probleem verholpen? | Niet verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 1.088 |
|
Omschrijving In een gedeelte van het uitlaatsysteem (EGR-koeling) kunnen mogelijk barsten ontstaan. Mogelijk gevolg (Nog) niet bekend Herstel (Nog) niet bekend |
| Probleem verholpen? | Niet verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 160.095 |
|
Omschrijving De krukaspositiesensor werkt mogelijk niet juist. Mogelijk gevolg De motor kan spontaan afslaan. Herstel De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De werkzaamheden bestaan uit een software update van de motorregeleenheid (PCM). |
| Probleem verholpen? | Niet verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 130.707 |
|
Omschrijving De zijairbag kan bij activatie door een ongeval scheuren en hierbij komen metaaldeeltjes terecht in het voertuig. Mogelijk gevolg De zijairbag bied mogelijk onvoldoende bescherming en de vrijgekomen metaaldeeltjes kunnen de inzittenden verwonden. Herstel De voertuigeigenaar wordt uitgenodigd een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de zij-airbags controleren en indien nodig vervangen. |
| Probleem verholpen? | Niet verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 229.440 |
|
Omschrijving De achterklep kan onbedoeld openen. Mogelijk gevolg (Nog) niet bekend Herstel (Nog) niet bekend |
| Probleem verholpen? | Niet verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 1.459.375 |
|
Omschrijving De hogedrukdieselpomp kan defect raken waardoor defecte componenten in het brandstofsysteem terecht kunnen komen, wat mogelijk tot brandstofgebrek kan leiden. Mogelijk gevolg Door een tekort aan brandstof kan de aandrijfkracht plotseling wegvallen. Herstel De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de hogedrukdieselpomp vervangen en aanvullende onderdelen van het brandstofsysteem inspecteren en indien nodig vervangen. |
| Probleem verholpen? | Niet verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 377.505 |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | - |
| Voertuig breedte | 202 mm |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 3 mm |
| Spoorbreedte voor | 175 mm |
| Spoorbreedte achter | 174 mm |
| Massa rijklaar | 2790 kg |
| Massa ledig voertuig | 2690 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 20-07-2016 |
| Eerste afgifte in Nederland | 20-07-2016 |
| Laatste tenaamstelling | 20-12-2024 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten