Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze DODGE met kenteken: 50-VDR-9 de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide DODGE rapport van 50-VDR-9.
Schademelding maken voor 50-VDR-9? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 50-VDR-9 zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 50-VDR-9. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 50-VDR-9 zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze DODGE.
Wij hebben 3.816 DODGE meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(360.569)
- - PEUGEOT(196.715)
- - RENAULT(188.886)
- - OPEL(182.928)
- - FORD(182.874)
- - TOYOTA(169.669)
- - MERCEDES-BENZ(164.634)
- - BMW(155.322)
- - AUDI(129.169)
- - VOLVO(114.147)
- - KIA(110.297)
- - CITROEN(109.642)
- - FIAT(89.537)
- - HYUNDAI(79.185)
- - SEAT(70.440)
- - SKODA(68.048)
- - NISSAN(67.217)
- - SUZUKI(65.471)
- - MAZDA(48.434)
- - MINI(45.614)
- - MITSUBISHI(33.712)
- - DACIA(18.610)
- - TESLA(18.272)
- - HONDA(16.515)
- - LAND ROVER(16.451)
- - CHEVROLET(15.710)
- - PORSCHE(14.878)
- - LYNK&CO(14.243)
- - ALFA ROMEO(13.462)
- - DAIHATSU(9.618)
- - JEEP(9.448)
- - LEXUS(8.906)
- - SAAB(6.515)
- - CUPRA(6.374)
- - MG(5.892)
- - JAGUAR(5.819)
- - SUBARU(5.207)
- - SMART(4.662)
- - IVECO(3.857)
- - DODGE(3.816)
DODGE RAM 1500
Algemene informatie
| Kenteken | 50-VDR-9 |
| Merk | DODGE |
| Model | RAM 1500 |
| Kleur | N.v.t. |
| Bouwjaar | 25-01-2007 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | LPG |
| Vermogen | 257 kW / 350 PK |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 21-03-2026 |
Motor en milieu
| Vermogen | 257 kW / 350 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 5400cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd op: 23-03-2026 om 12:05
| Aandachtspunt 1 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd op: 14-03-2025 om 14:34
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd op: 07-03-2024 om 15:55
| Aandachtspunt 1 Roestschade van 1,5 t/m 2,0E of meer dan 15% dikteafname |
APK goedgekeurd na reparatie op: 03-03-2023 om 10:17
| Aandachtspunt 1 Gasvoerende slangen LPG zichtbaar beschadigd |
| Aandachtspunt 2 Vulaansluiting LPG niet voorzien van stofkap |
| Aandachtspunt 3 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 4 Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt 5 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 21-03-2022 om 11:34
| Aandachtspunt 1 LPG-tank vertoont overmatige corrosie |
| Aandachtspunt 2 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 3 Stofhoes fuseekogel beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt 4 Verbinding stangenstelsel stuurinrichting te veel speling |
| Aandachtspunt 5 Rem- of parkeerremkabel / buitenkabel ondeugdelijk |
| Aandachtspunt 6 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd op: 12-02-2021 om 08:55
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 26-02-2020 om 13:28
| Aandachtspunt 1 Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
| Aandachtspunt 2 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 3 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 20-02-2019 om 15:34
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
APK goedgekeurd na reparatie op: 12-02-2018 om 11:21
| Aandachtspunt 1 Parkeerrem werkt niet op 2 wielen |
| Aandachtspunt 2 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 17-02-2017 om 13:31
| Aandachtspunt 1 LPG-installatie voldoet niet aan de voorschriften |
Internet geschiedenis
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 14-05-2026 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 20 (bekijk alle foto's) |
| Website | Marktnet.nl |
| Datum | 14-05-2026 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 10 (bekijk alle foto's) |
| Website | NederlandMobiel.nl |
| Datum | 03-06-2023 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 12 (bekijk alle foto's) |
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 21-05-2023 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 16 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 50-VDR-9 | Ja |
|
Omschrijving Bij het activeren van de voorste passagiersairbags kan ten gevolge van een te hoge druk van het opbl Mogelijk gevolg Indien de behuizing van het opblaasmechanisme barst kunnen metalen fragmenten hiervan de inzittenden Herstel De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verh |
| Probleem verholpen? | Niet verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 671.000 |
|
Omschrijving De behuizing van het opblaassysteem van de passagiersairbag kan barsten als gevolg van interne overd Mogelijk gevolg Indien de behuizing van het opblaasmechanisme barst kunnen metalen fragmenten hiervan de inzittenden Herstel De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verh |
| Probleem verholpen? | Niet verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 5.364.000 |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | - |
| Voertuig breedte | 196 mm |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 3 mm |
| Spoorbreedte voor | 174 mm |
| Spoorbreedte achter | 171 mm |
| Massa rijklaar | 2630 kg |
| Massa ledig voertuig | 2530 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 25-01-2007 |
| Eerste afgifte in Nederland | 25-01-2007 |
| Laatste tenaamstelling | 11-05-2023 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten