Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze DODGE met kenteken: 22-VJV-7 de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide DODGE rapport van 22-VJV-7.
Schademelding maken voor 22-VJV-7? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 22-VJV-7 zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 22-VJV-7. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 22-VJV-7 zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze DODGE.
Wij hebben 3.841 DODGE meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(364.383)
- - PEUGEOT(198.775)
- - RENAULT(190.780)
- - FORD(184.790)
- - OPEL(184.750)
- - TOYOTA(171.588)
- - MERCEDES-BENZ(166.239)
- - BMW(156.962)
- - AUDI(130.536)
- - VOLVO(115.385)
- - KIA(111.677)
- - CITROEN(110.686)
- - FIAT(90.411)
- - HYUNDAI(79.967)
- - SEAT(71.193)
- - SKODA(68.810)
- - NISSAN(67.935)
- - SUZUKI(66.210)
- - MAZDA(48.974)
- - MINI(46.104)
- - MITSUBISHI(34.045)
- - DACIA(18.795)
- - TESLA(18.395)
- - HONDA(16.711)
- - LAND ROVER(16.608)
- - CHEVROLET(15.858)
- - PORSCHE(15.023)
- - LYNK&CO(14.417)
- - ALFA ROMEO(13.590)
- - DAIHATSU(9.709)
- - JEEP(9.556)
- - LEXUS(9.017)
- - SAAB(6.582)
- - CUPRA(6.493)
- - MG(5.980)
- - JAGUAR(5.876)
- - SUBARU(5.262)
- - SMART(4.714)
- - IVECO(3.888)
- - DODGE(3.841)
DODGE RAM 1500
Algemene informatie
| Kenteken | 22-VJV-7 |
| Merk | DODGE |
| Model | RAM 1500 |
| Kleur | N.v.t. |
| Bouwjaar | 21-09-2007 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | LPG |
| Vermogen | 257 kW / 350 PK |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 11-01-2026 |
Motor en milieu
| Vermogen | 257 kW / 350 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 5654cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 07-01-2026 om 08:38
| Aandachtspunt 1 Parkeerrem werkt niet op 2 wielen |
| Aandachtspunt 2 Remlichten (alle) werken niet |
| Aandachtspunt 3 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 03-01-2025 om 09:03
| Aandachtspunt 1 Drager/bevestigingsmiddel van remvoering raakt trommel/schij |
| Aandachtspunt 2 Schokdemper aanwezig die lekkage vertoont |
| Aandachtspunt 3 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 10-01-2024 om 11:29
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 2 Remschijf ernstig gecorrodeerd |
| Aandachtspunt 3 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 03-01-2023 om 16:39
| Aandachtspunt 1 Vulaansluiting LPG niet voorzien van stofkap |
| Aandachtspunt 2 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| Aandachtspunt 3 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 23-12-2021 om 13:55
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 2 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 03-12-2020 om 10:50
| Aandachtspunt 1 Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar |
| Aandachtspunt 2 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 3 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd op: 26-11-2019 om 11:34
| Aandachtspunt 1 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 16-11-2018 om 16:28
| Aandachtspunt 1 Gasvoerende slangen LPG zichtbaar beschadigd |
| Aandachtspunt 2 Remschijf ernstig gecorrodeerd |
| Aandachtspunt 3 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 11-01-2018 om 09:48
| Aandachtspunt 1 LPG-tank vertoont overmatige corrosie |
| Aandachtspunt 2 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 3 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd op: 05-01-2017 om 09:31
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK afgekeurd op: 02-01-2017 om 15:03
| Aandachtspunt 1 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| Aandachtspunt 2 Onderdeel brandstofsysteem onveilig/ondeug./corrosie |
| Aandachtspunt 3 Werking/toestand verplicht licht/retroreflector |
APK goedgekeurd op: 06-10-2016 om 10:48
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
Internet geschiedenis
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 26-05-2026 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 20 (bekijk alle foto's) |
| Website | Marktnet.nl |
| Datum | 26-05-2026 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 10 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 22-VJV-7 | Ja |
|
Omschrijving Bij het activeren van de voorste passagiersairbags kan ten gevolge van een te hoge druk van het opbl Mogelijk gevolg Indien de behuizing van het opblaasmechanisme barst kunnen metalen fragmenten hiervan de inzittenden Herstel De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verh |
| Probleem verholpen? | Niet verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 671.000 |
|
Omschrijving De behuizing van het opblaassysteem van de passagiersairbag kan barsten als gevolg van interne overd Mogelijk gevolg Indien de behuizing van het opblaasmechanisme barst kunnen metalen fragmenten hiervan de inzittenden Herstel De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verh |
| Probleem verholpen? | Niet verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 5.364.000 |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | - |
| Voertuig breedte | 191 mm |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 3 mm |
| Spoorbreedte voor | 175 mm |
| Spoorbreedte achter | 174 mm |
| Massa rijklaar | 2508 kg |
| Massa ledig voertuig | 2408 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 21-09-2007 |
| Eerste afgifte in Nederland | 21-09-2007 |
| Laatste tenaamstelling | 09-01-2017 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten