Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze DODGE met kenteken: 1-VGS-82 de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide DODGE rapport van 1-VGS-82.
Schademelding maken voor 1-VGS-82? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 1-VGS-82 zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 1-VGS-82. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 1-VGS-82 zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze DODGE.
Wij hebben 3.851 DODGE meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(365.157)
- - PEUGEOT(199.199)
- - RENAULT(191.177)
- - FORD(185.170)
- - OPEL(185.135)
- - TOYOTA(172.029)
- - MERCEDES-BENZ(166.596)
- - BMW(157.362)
- - AUDI(130.808)
- - VOLVO(115.632)
- - KIA(111.920)
- - CITROEN(110.886)
- - FIAT(90.593)
- - HYUNDAI(80.165)
- - SEAT(71.329)
- - SKODA(68.977)
- - NISSAN(68.090)
- - SUZUKI(66.356)
- - MAZDA(49.107)
- - MINI(46.211)
- - MITSUBISHI(34.131)
- - DACIA(18.831)
- - TESLA(18.429)
- - HONDA(16.744)
- - LAND ROVER(16.644)
- - CHEVROLET(15.883)
- - PORSCHE(15.047)
- - LYNK&CO(14.464)
- - ALFA ROMEO(13.632)
- - DAIHATSU(9.724)
- - JEEP(9.576)
- - LEXUS(9.034)
- - SAAB(6.592)
- - CUPRA(6.518)
- - MG(5.998)
- - JAGUAR(5.888)
- - SUBARU(5.275)
- - SMART(4.715)
- - IVECO(3.897)
- - DODGE(3.851)
DODGE JOURNEY 2.7I V6 AT FWD LR (5P)
Algemene informatie
| Kenteken | 1-VGS-82 |
| Merk | DODGE |
| Model | JOURNEY 2.7I V6 AT FWD LR (5P) |
| Kleur | N.v.t. |
| Bouwjaar | 08-03-2010 |
| Nieuwprijs | € 14.200 |
| Brandstof | LPG |
| Vermogen | 136 kW / 185 PK |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 12-06-2026 |
Motor en milieu
| Vermogen | 136 kW / 185 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2736cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 12-06-2025 om 11:39
| Aandachtspunt 1 Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
| Aandachtspunt 2 Controle alle brandstoffen niet mogelijk |
| Aandachtspunt 3 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd op: 03-07-2024 om 15:45
| Aandachtspunt 1 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd op: 15-08-2023 om 13:16
| Aandachtspunt 1 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd op: 15-08-2022 om 14:07
| Aandachtspunt 1 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd op: 21-07-2021 om 10:48
| Aandachtspunt 1 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 05-08-2020 om 14:08
| Aandachtspunt 1 Band beschadigd |
| Aandachtspunt 2 Remverschil op 1 as te groot |
APK goedgekeurd op: 15-07-2019 om 13:55
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd op: 16-07-2018 om 13:54
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd op: 10-08-2017 om 11:02
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
Internet geschiedenis
| Website | Marktnet.nl |
| Datum | 28-05-2026 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 10 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 1-VGS-82 | Ja |
|
Omschrijving Er kan corrosie optreden in de airbagregelmodule. Mogelijk gevolg De airbag wordt mogelijk niet geactiveerd bij een ongeval waarbij de airbag zou moeten worden geacti Herstel De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verh |
| Probleem verholpen? | Verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 171.508 |
|
Omschrijving Tijdens het rijden kan de contactsleutel spontaan overschakelen van stand ON naar stand ACC . Mogelijk gevolg Het onbedoeld uitschakelen van de motor. Herstel De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verh |
| Probleem verholpen? | Verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 58.368 |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | - |
| Voertuig breedte | 188 mm |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 2 mm |
| Spoorbreedte voor | 157 mm |
| Spoorbreedte achter | 158 mm |
| Massa rijklaar | 1848 kg |
| Massa ledig voertuig | 1748 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 450 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 08-03-2010 |
| Eerste afgifte in Nederland | 08-03-2010 |
| Laatste tenaamstelling | 18-06-2025 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten