Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze DAF met kenteken: BZ-LL-97 de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide DAF rapport van BZ-LL-97.
Schademelding maken voor BZ-LL-97? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor BZ-LL-97 zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met BZ-LL-97. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor BZ-LL-97 zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze DAF.
- - VOLKSWAGEN(361.767)
- - PEUGEOT(197.320)
- - RENAULT(189.471)
- - OPEL(183.542)
- - FORD(183.474)
- - TOYOTA(170.283)
- - MERCEDES-BENZ(165.120)
- - BMW(155.801)
- - AUDI(129.600)
- - VOLVO(114.566)
- - KIA(110.749)
- - CITROEN(109.975)
- - FIAT(89.833)
- - HYUNDAI(79.476)
- - SEAT(70.675)
- - SKODA(68.299)
- - NISSAN(67.467)
- - SUZUKI(65.679)
- - MAZDA(48.616)
- - MINI(45.770)
- - MITSUBISHI(33.815)
- - DACIA(18.660)
- - TESLA(18.308)
- - HONDA(16.568)
- - LAND ROVER(16.494)
- - CHEVROLET(15.760)
- - PORSCHE(14.918)
- - LYNK&CO(14.293)
- - ALFA ROMEO(13.500)
- - DAIHATSU(9.655)
- - JEEP(9.488)
- - LEXUS(8.936)
- - SAAB(6.535)
- - CUPRA(6.408)
- - MG(5.917)
- - JAGUAR(5.842)
- - SUBARU(5.224)
- - SMART(4.682)
- - IVECO(3.868)
- - DODGE(3.821)
DAF FAR CF85
Algemene informatie
| Kenteken | BZ-LL-97 |
| Merk | DAF |
| Model | FAR CF85 |
| Kleur | N.v.t. |
| Bouwjaar | 20-09-2011 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen | 265 kW / 361 PK |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 21-07-2026 |
Motor en milieu
| Vermogen | 265 kW / 361 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 12902cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 12-06-2025 om 16:51
| Aandachtspunt 1 Band beschadigd |
| Aandachtspunt 2 Luchtlekkage reminrichting |
| Aandachtspunt 3 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| Aandachtspunt 4 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 27-05-2024 om 10:24
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Luchtlekkage reminrichting |
| Aandachtspunt 3 Achterlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd |
| Aandachtspunt 4 Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
APK goedgekeurd op: 12-06-2023 om 15:45
| Aandachtspunt 1 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| Aandachtspunt 2 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 14-07-2022 om 13:31
| Aandachtspunt 1 Luchtlekkage reminrichting |
| Aandachtspunt 2 (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 3 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 16-06-2021 om 12:16
| Aandachtspunt 1 Luchtlekkage reminrichting |
| Aandachtspunt 2 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| Aandachtspunt 3 (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 11-06-2020 om 10:47
| Aandachtspunt 1 Luchtlekkage reminrichting |
APK goedgekeurd na reparatie op: 26-06-2019 om 15:30
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 3 Remlichten (alle) werken niet |
| Aandachtspunt 4 (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 5 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 19-06-2018 om 15:06
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Luchtlekkage systeemfunctionaliteit aangetast |
| Aandachtspunt 3 Voertuig voorzien van niet toegestane lichten |
APK goedgekeurd na reparatie op: 12-07-2017 om 16:05
| Aandachtspunt 1 Luchtlekkage reminrichting |
| Aandachtspunt 2 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 3 (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 4 Voertuig voorzien van niet toegestane lichten |
| Aandachtspunt 5 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK gekeurd op: 06-06-2016 om 14:56
| Aandachtspunt 1 Niet toegestaan licht aanwezig |
| Aandachtspunt 2 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Internet geschiedenis
| Website | Marktnet.nl |
| Datum | 18-05-2026 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 10 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken BZ-LL-97 | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | 1006 mm |
| Voertuig breedte | 255 mm |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 6 mm |
| Spoorbreedte voor | - |
| Spoorbreedte achter | - |
| Massa rijklaar | 14025 kg |
| Massa ledig voertuig | 13925 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 20-09-2011 |
| Eerste afgifte in Nederland | 20-09-2011 |
| Laatste tenaamstelling | 22-09-2011 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten