Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze DAF met kenteken: BV-VS-15 de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide DAF rapport van BV-VS-15.
Schademelding maken voor BV-VS-15? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor BV-VS-15 zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met BV-VS-15. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor BV-VS-15 zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze DAF.
- - VOLKSWAGEN(356.239)
- - PEUGEOT(194.449)
- - RENAULT(186.733)
- - OPEL(180.948)
- - FORD(180.555)
- - TOYOTA(167.585)
- - MERCEDES-BENZ(162.750)
- - BMW(153.476)
- - AUDI(127.643)
- - VOLVO(112.802)
- - KIA(108.840)
- - CITROEN(108.373)
- - FIAT(88.462)
- - HYUNDAI(78.247)
- - SEAT(69.615)
- - SKODA(67.134)
- - NISSAN(66.476)
- - SUZUKI(64.692)
- - MAZDA(47.783)
- - MINI(45.061)
- - MITSUBISHI(33.300)
- - DACIA(18.393)
- - TESLA(18.116)
- - HONDA(16.292)
- - LAND ROVER(16.272)
- - CHEVROLET(15.551)
- - PORSCHE(14.732)
- - LYNK&CO(14.043)
- - ALFA ROMEO(13.323)
- - DAIHATSU(9.532)
- - JEEP(9.310)
- - LEXUS(8.785)
- - SAAB(6.455)
- - CUPRA(6.230)
- - MG(5.818)
- - JAGUAR(5.769)
- - SUBARU(5.149)
- - SMART(4.619)
- - IVECO(3.796)
- - DODGE(3.779)
DAF FA LF45G08
Algemene informatie
| Kenteken | BV-VS-15 |
| Merk | DAF |
| Model | FA LF45G08 |
| Kleur | N.v.t. |
| Bouwjaar | 17-03-2009 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen | 117 kW / 159 PK |
| Topsnelheid | 85 km/h |
| Transmissie | 6 v., automaat |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 01-04-2026 |
Motor en milieu
| Vermogen | 117 kW / 159 PK bij 3800 rpm |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 4462cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 01-04-2025 om 16:56
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 2 Ruitenwisserinstallatie werkt niet goed |
| Aandachtspunt 3 Achterlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 4 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| Aandachtspunt 5 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 06-03-2024 om 08:46
| Aandachtspunt 1 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| Aandachtspunt 2 Stadslicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 3 (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 4 Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
| Aandachtspunt 5 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 03-03-2023 om 14:33
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Slang stuurbekrachtiger beschadigd |
| Aandachtspunt 3 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 4 Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 5 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| Aandachtspunt 6 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 07-03-2022 om 11:28
| Aandachtspunt 1 Spiegel ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 2 Waarschuwingsinrichting antiblokkeersysteem geeft defect aan |
APK goedgekeurd op: 08-02-2021 om 09:47
| Aandachtspunt 1 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd op: 16-03-2020 om 11:29
| Aandachtspunt 1 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 11-03-2019 om 14:07
| Aandachtspunt 1 Stuurkogel of -koppeling te veel speling |
| Aandachtspunt 2 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 3 Zijrichtingaanwijzers niet zichtbaar |
| Aandachtspunt 4 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| Aandachtspunt 5 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 13-03-2018 om 11:42
| Aandachtspunt 1 Spiegel ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 2 Achterlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd |
| Aandachtspunt 3 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| Aandachtspunt 4 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 06-03-2017 om 16:02
| Aandachtspunt 1 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| Aandachtspunt 2 ABS werkt niet goed/waarschuwingsinricht. ontbreekt |
| Aandachtspunt 3 Zijdelingse afscherming niet vlgs voorschrift |
| Aandachtspunt 4 Werking/toestand verplicht licht/retroreflector |
| Aandachtspunt 5 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK gekeurd op: 11-03-2016 om 12:53
| Aandachtspunt 1 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| Aandachtspunt 2 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken BV-VS-15 | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | 925 mm |
| Voertuig breedte | 2 mm |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 3 mm |
| Spoorbreedte voor | - |
| Spoorbreedte achter | - |
| Massa rijklaar | 4888 kg |
| Massa ledig voertuig | 4780 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 17-03-2009 |
| Eerste afgifte in Nederland | 17-03-2009 |
| Laatste tenaamstelling | 06-08-2016 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten