Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze DAF met kenteken: BV-SV-44 de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide DAF rapport van BV-SV-44.
Schademelding maken voor BV-SV-44? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor BV-SV-44 zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met BV-SV-44. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor BV-SV-44 zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze DAF.
- - VOLKSWAGEN(356.239)
- - PEUGEOT(194.449)
- - RENAULT(186.733)
- - OPEL(180.948)
- - FORD(180.555)
- - TOYOTA(167.585)
- - MERCEDES-BENZ(162.750)
- - BMW(153.476)
- - AUDI(127.643)
- - VOLVO(112.802)
- - KIA(108.840)
- - CITROEN(108.373)
- - FIAT(88.462)
- - HYUNDAI(78.247)
- - SEAT(69.615)
- - SKODA(67.134)
- - NISSAN(66.476)
- - SUZUKI(64.692)
- - MAZDA(47.783)
- - MINI(45.061)
- - MITSUBISHI(33.300)
- - DACIA(18.393)
- - TESLA(18.116)
- - HONDA(16.292)
- - LAND ROVER(16.272)
- - CHEVROLET(15.551)
- - PORSCHE(14.732)
- - LYNK&CO(14.043)
- - ALFA ROMEO(13.323)
- - DAIHATSU(9.532)
- - JEEP(9.310)
- - LEXUS(8.785)
- - SAAB(6.455)
- - CUPRA(6.230)
- - MG(5.818)
- - JAGUAR(5.769)
- - SUBARU(5.149)
- - SMART(4.619)
- - IVECO(3.796)
- - DODGE(3.779)
DAF FA LF45G08
Algemene informatie
| Kenteken | BV-SV-44 |
| Merk | DAF |
| Model | FA LF45G08 |
| Kleur | N.v.t. |
| Bouwjaar | 27-01-2009 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen | 117 kW / 159 PK |
| Topsnelheid | 85 km/h |
| Transmissie | 6 v., automaat |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 26-03-2026 |
Motor en milieu
| Vermogen | 117 kW / 159 PK bij 3800 rpm |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 4462cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd op: 26-03-2025 om 12:13
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd op: 21-02-2024 om 09:54
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 08-03-2023 om 15:23
| Aandachtspunt 1 Onderdeel veersysteem ondeugdelijk (bevestigd) |
| Aandachtspunt 2 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 3 Dimlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 4 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 04-03-2022 om 10:58
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 2 Functieverlies van stootbalk/ -bevestiging |
| Aandachtspunt 3 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 4 Dimlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 5 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd op: 11-03-2021 om 09:41
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd op: 12-03-2020 om 11:33
| Aandachtspunt 1 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 22-01-2019 om 12:15
| Aandachtspunt 1 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| Aandachtspunt 2 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 08-03-2018 om 15:03
| Aandachtspunt 1 Luchtlekkage systeemfunctionaliteit aangetast |
| Aandachtspunt 2 Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 3 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd op: 16-02-2017 om 11:14
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK gekeurd op: 16-03-2016 om 13:04
| Aandachtspunt 1 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken BV-SV-44 | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | 820 mm |
| Voertuig breedte | 2 mm |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 3 mm |
| Spoorbreedte voor | - |
| Spoorbreedte achter | - |
| Massa rijklaar | 5340 kg |
| Massa ledig voertuig | 5200 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 27-01-2009 |
| Eerste afgifte in Nederland | 27-01-2009 |
| Laatste tenaamstelling | 04-07-2024 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten