Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze DAF met kenteken: BT-PN-32 de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide DAF rapport van BT-PN-32.
Schademelding maken voor BT-PN-32? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor BT-PN-32 zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met BT-PN-32. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor BT-PN-32 zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze DAF.
- - VOLKSWAGEN(354.179)
- - PEUGEOT(193.343)
- - RENAULT(185.717)
- - OPEL(179.916)
- - FORD(179.434)
- - TOYOTA(166.594)
- - MERCEDES-BENZ(161.798)
- - BMW(152.563)
- - AUDI(126.910)
- - VOLVO(112.097)
- - KIA(108.167)
- - CITROEN(107.768)
- - FIAT(87.971)
- - HYUNDAI(77.776)
- - SEAT(69.224)
- - SKODA(66.688)
- - NISSAN(66.101)
- - SUZUKI(64.324)
- - MAZDA(47.466)
- - MINI(44.795)
- - MITSUBISHI(33.096)
- - DACIA(18.267)
- - TESLA(18.043)
- - LAND ROVER(16.199)
- - HONDA(16.196)
- - CHEVROLET(15.470)
- - PORSCHE(14.647)
- - LYNK&CO(13.946)
- - ALFA ROMEO(13.255)
- - DAIHATSU(9.478)
- - JEEP(9.265)
- - LEXUS(8.755)
- - SAAB(6.406)
- - CUPRA(6.162)
- - MG(5.775)
- - JAGUAR(5.743)
- - SUBARU(5.125)
- - SMART(4.598)
- - IVECO(3.779)
- - DODGE(3.763)
DAF FA LF45G12
Algemene informatie
| Kenteken | BT-PN-32 |
| Merk | DAF |
| Model | FA LF45G12 |
| Kleur | N.v.t. |
| Bouwjaar | 09-01-2008 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen | 117 kW / 159 PK |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 18-03-2024 |
Motor en milieu
| Vermogen | 117 kW / 159 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 4462cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 06-02-2023 om 15:25
| Aandachtspunt 1 Bovenbouw ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 2 Accu ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 3 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 4 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| Aandachtspunt 5 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 18-03-2022 om 14:38
| Aandachtspunt 1 Bovenbouw ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 2 Zijdelingse afscherming niet volgens voorschriften |
| Aandachtspunt 3 Achterlicht ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 4 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 25-02-2021 om 15:22
| Aandachtspunt 1 Bovenbouw ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 2 Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar |
| Aandachtspunt 3 Veer gebroken of gescheurd |
| Aandachtspunt 4 Stadslicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 5 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| Aandachtspunt 6 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 06-03-2020 om 10:10
| Aandachtspunt 1 Fusee(kogel) te veel speling |
| Aandachtspunt 2 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 3 Veerbevestiging ondeugdelijk |
| Aandachtspunt 4 Stootbalk ondeugdelijk |
| Aandachtspunt 5 Achterlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 6 Lichtbeeld dimlicht onjuist |
| Aandachtspunt 7 Richtingaanwijzer(s) werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 8 Stadslicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 15-02-2019 om 12:12
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Werking veersysteem ondeugdelijk |
| Aandachtspunt 3 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| Aandachtspunt 4 Achterlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 5 Mistlicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 15-02-2018 om 15:54
| Aandachtspunt 1 Luchtlekkage reminrichting |
| Aandachtspunt 2 Achterlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 3 Mistlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 4 Richtingaanwijzer(s) werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 5 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| Aandachtspunt 6 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 07-03-2017 om 10:03
| Aandachtspunt 1 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| Aandachtspunt 2 Uitlaatsysteem niet gasdicht/ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 3 Band karkas zichtbaar of vertoont uitstulping |
| Aandachtspunt 4 Onderdeel reminrichting vertoont lekkage |
| Aandachtspunt 5 Ruitenwisser/-sproeier werkt niet goed/niet aanwezig |
| Aandachtspunt 6 Werking/toestand verplicht licht/retroreflector |
| Aandachtspunt 7 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 21-01-2016 om 16:42
| Aandachtspunt 1 Verpl. licht werkt niet (goed) (geen richtingaanw./remlicht) |
| Aandachtspunt 2 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| Aandachtspunt 3 Verbinding stuurinrichting teveel speling |
| Aandachtspunt 4 Remslang misvormd/schuurt/beschadigd |
| Aandachtspunt 5 Remverschil op 1 as te groot |
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken BT-PN-32 | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | 905 mm |
| Voertuig breedte | 255 mm |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 5 mm |
| Spoorbreedte voor | 185 mm |
| Spoorbreedte achter | 173 mm |
| Massa rijklaar | 5960 kg |
| Massa ledig voertuig | 5830 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 09-01-2008 |
| Eerste afgifte in Nederland | 09-01-2008 |
| Laatste tenaamstelling | 10-05-2023 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten