Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze DAF met kenteken: 83-BKH-2 de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide DAF rapport van 83-BKH-2.
Schademelding maken voor 83-BKH-2? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 83-BKH-2 zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 83-BKH-2. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 83-BKH-2 zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze DAF.
- - VOLKSWAGEN(360.569)
- - PEUGEOT(196.715)
- - RENAULT(188.886)
- - OPEL(182.928)
- - FORD(182.874)
- - TOYOTA(169.669)
- - MERCEDES-BENZ(164.634)
- - BMW(155.322)
- - AUDI(129.169)
- - VOLVO(114.147)
- - KIA(110.297)
- - CITROEN(109.642)
- - FIAT(89.537)
- - HYUNDAI(79.185)
- - SEAT(70.440)
- - SKODA(68.048)
- - NISSAN(67.217)
- - SUZUKI(65.471)
- - MAZDA(48.434)
- - MINI(45.614)
- - MITSUBISHI(33.712)
- - DACIA(18.610)
- - TESLA(18.272)
- - HONDA(16.515)
- - LAND ROVER(16.451)
- - CHEVROLET(15.710)
- - PORSCHE(14.878)
- - LYNK&CO(14.243)
- - ALFA ROMEO(13.462)
- - DAIHATSU(9.618)
- - JEEP(9.448)
- - LEXUS(8.906)
- - SAAB(6.515)
- - CUPRA(6.374)
- - MG(5.892)
- - JAGUAR(5.819)
- - SUBARU(5.207)
- - SMART(4.662)
- - IVECO(3.857)
- - DODGE(3.816)
DAF XF 510 FT
Algemene informatie
| Kenteken | 83-BKH-2 |
| Merk | DAF |
| Model | XF 510 FT |
| Kleur | N.v.t. |
| Bouwjaar | 30-03-2015 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen | 375 kW / 511 PK |
| Topsnelheid | 90 km/h |
| Transmissie | 16 v., handgeschakeld |
| Importauto | Ja |
| APK tot | 12-07-2026 |
Motor en milieu
| Vermogen | 375 kW / 511 PK bij 3400 rpm |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 12902cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 18-06-2025 om 13:17
| Aandachtspunt 1 Stuurkogel of -koppeling te veel speling |
| Aandachtspunt 2 Luchtlekkage reminrichting |
| Aandachtspunt 3 Stadslicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 4 (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 5 Speling sluitinrichting schotelkoppeling te groot |
APK gekeurd op: 11-07-2024 om 14:41
| Aandachtspunt 1 Onderbreking stroomvoorziening meer dan 5 minuten |
| Aandachtspunt 2 Fout in bewegingsgegevens |
APK goedgekeurd op: 09-07-2024 om 13:36
| Aandachtspunt 1 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 16-05-2023 om 13:41
| Aandachtspunt 1 Band beschadigd |
| Aandachtspunt 2 Speling sluitinrichting schotelkoppeling te groot |
| Aandachtspunt 3 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 11-07-2022 om 08:40
| Aandachtspunt 1 Achterlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 2 Dimlicht onjuist afgesteld |
APK goedgekeurd na reparatie op: 12-07-2021 om 10:29
| Aandachtspunt 1 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
APK goedgekeurd na reparatie op: 23-06-2020 om 14:02
| Aandachtspunt 1 Verlichting niet van gelijke sterkte/grootte |
| Aandachtspunt 2 Speling sluitinrichting schotelkoppeling te groot |
APK goedgekeurd na reparatie op: 25-06-2019 om 13:08
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Richtingaanwijzers niet van gelijke grootte/sterkte/kleur |
APK goedgekeurd na reparatie op: 09-07-2018 om 10:58
| Aandachtspunt 1 Luchtlekkage reminrichting |
| Aandachtspunt 2 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
Internet geschiedenis
| Website | Marktnet.nl |
| Datum | 14-05-2026 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 10 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 83-BKH-2 | Nee |
Importcheck (voorbeeld)
|
In dit importrapport zit het overzicht met BPM bedragen van DAF XF 510 FT modellen met hetzelfde bouwjaar welke geïmporteerd zijn naar Nederland. In onze importcheck komt naar voren of het importbedrag logisch is. Is het BPM bedrag veel lager voor dit voertuig? Wees dan extra voorzichtig, voertuigen welke met schade geïmporteerd zijn betalen namelijk minder BPM. |
| Importvoertuig | Ja |
| BPM bedrag | - |
| Geïmporteerd uit | (bekijk land) |
| Indicatie rest-BPM op moment van importeren | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Op basis van bovenstaande gegevens: | (bekijk uitgebreid rapport) |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | 616 mm |
| Voertuig breedte | 255 mm |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 3 mm |
| Spoorbreedte voor | - |
| Spoorbreedte achter | - |
| Massa rijklaar | 8522 kg |
| Massa ledig voertuig | 8422 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Ja |
| Eerste toelating op de wereld | 30-03-2015 |
| Eerste afgifte in Nederland | 12-01-2018 |
| Laatste tenaamstelling | 12-01-2018 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten