Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze DAF met kenteken: 66-BBK-6 de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide DAF rapport van 66-BBK-6.
Schademelding maken voor 66-BBK-6? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 66-BBK-6 zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 66-BBK-6. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 66-BBK-6 zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze DAF.
- - VOLKSWAGEN(343.619)
- - PEUGEOT(187.597)
- - RENAULT(180.198)
- - OPEL(174.621)
- - FORD(173.565)
- - TOYOTA(160.706)
- - MERCEDES-BENZ(157.079)
- - BMW(147.951)
- - AUDI(122.873)
- - VOLVO(108.434)
- - CITROEN(104.675)
- - KIA(104.158)
- - FIAT(85.356)
- - HYUNDAI(75.359)
- - SEAT(67.112)
- - SKODA(64.491)
- - NISSAN(64.093)
- - SUZUKI(62.294)
- - MAZDA(45.761)
- - MINI(43.404)
- - MITSUBISHI(32.096)
- - DACIA(17.661)
- - TESLA(17.577)
- - LAND ROVER(15.695)
- - HONDA(15.694)
- - CHEVROLET(15.092)
- - PORSCHE(14.208)
- - LYNK&CO(13.512)
- - ALFA ROMEO(12.869)
- - DAIHATSU(9.240)
- - JEEP(8.973)
- - LEXUS(8.475)
- - SAAB(6.202)
- - CUPRA(5.785)
- - JAGUAR(5.610)
- - MG(5.552)
- - SUBARU(4.955)
- - SMART(4.483)
- - DODGE(3.672)
- - IVECO(3.660)
DAF FAS CF
Algemene informatie
| Kenteken | 66-BBK-6 |
| Merk | DAF |
| Model | FAS CF |
| Kleur | N.v.t. |
| Bouwjaar | 18-12-2012 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen | 340 kW / 463 PK |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 20-12-2025 |
Motor en milieu
| Vermogen | 340 kW / 463 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 12902cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 07-11-2025 om 16:19
| Aandachtspunt 1 Band beschadigd |
| Aandachtspunt 2 Achterlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd |
| Aandachtspunt 3 Achterlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 4 Stadslicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 5 Retroreflectie kleur niet volgens voorschriften |
| Aandachtspunt 6 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| Aandachtspunt 7 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 20-12-2024 om 16:59
| Aandachtspunt 1 Onderdeel veersysteem ondeugdelijk (bevestigd) |
| Aandachtspunt 2 Schokdemper ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 3 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| Aandachtspunt 4 Wiel of band niet goed afgeschermd |
| Aandachtspunt 5 Zijdelingse afscherming niet volgens voorschriften |
| Aandachtspunt 6 Achterlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd |
| Aandachtspunt 7 Retroreflector (zijkant) niet juist aangebracht |
| Aandachtspunt 8 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 25-10-2023 om 16:59
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 2 Stabilisator ondeugdelijk bevestigd, gebroken of gescheurd |
| Aandachtspunt 3 Band beschadigd |
| Aandachtspunt 4 Onderdeel stuurinrichting ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 5 Ruitenwisserinstallatie werkt niet goed |
| Aandachtspunt 6 Zijdelingse afscherming niet volgens voorschriften |
| Aandachtspunt 7 Achterlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd |
| Aandachtspunt 8 Dimlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 9 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 09-12-2022 om 12:30
| Aandachtspunt 1 Bevestiging aandrijving ondeugdelijk |
| Aandachtspunt 2 Band beschadigd |
| Aandachtspunt 3 Koordlagen van luchtveerbalg beschadigd |
| Aandachtspunt 4 Onderdeel reminrichting ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 5 Remslang schuurt langs enig deel |
| Aandachtspunt 6 Wiel of band niet goed afgeschermd |
| Aandachtspunt 7 Zijdelingse afscherming niet volgens voorschriften |
| Aandachtspunt 8 Dimlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 9 Lijnmarkering ontbreekt |
| Aandachtspunt 10 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 17-12-2021 om 16:54
| Aandachtspunt 1 Onderdeel reminrichting ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 2 Ruitensproeierinstallatie werkt niet |
| Aandachtspunt 3 Achterlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 4 Lijnmarkering niet volgens voorschriften |
| Aandachtspunt 5 Koppelingspen te veel gesleten |
APK goedgekeurd na reparatie op: 02-11-2020 om 16:57
| Aandachtspunt 1 Fusee(kogel) te veel speling |
| Aandachtspunt 2 Stabilisator ondeugdelijk bevestigd, gebroken of gescheurd |
| Aandachtspunt 3 Achterlicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 18-10-2019 om 16:14
| Aandachtspunt 1 Band beschadigd |
| Aandachtspunt 2 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 3 Kentekenplaatverlichting niet volgens voorschriften |
| Aandachtspunt 4 Retroreflector ontbreekt |
| Aandachtspunt 5 Lijnmarkering niet volgens voorschriften |
| Aandachtspunt 6 (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 7 Mistlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 8 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 19-10-2018 om 13:11
| Aandachtspunt 1 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| Aandachtspunt 2 Retroreflector ontbreekt |
APK goedgekeurd na reparatie op: 30-10-2017 om 16:55
| Aandachtspunt 1 As of wielgeleidingselement ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 2 Band beschadigd |
| Aandachtspunt 3 Onderdeel reminrichting niet juist bevestigd |
| Aandachtspunt 4 Radiale speling in onderste bus te groot |
APK goedgekeurd na reparatie op: 16-11-2016 om 15:26
| Aandachtspunt 1 Band karkas zichtbaar of vertoont uitstulping |
| Aandachtspunt 2 Werking/toestand verplicht licht/retroreflector |
| Aandachtspunt 3 Vangmuilkoppeling niet volgens voorschrift |
Internet geschiedenis
| Website | Marktnet.nl |
| Datum | 30-03-2026 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 10 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 66-BBK-6 | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | 840 mm |
| Voertuig breedte | 250 mm |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 6 mm |
| Spoorbreedte voor | - |
| Spoorbreedte achter | - |
| Massa rijklaar | 12065 kg |
| Massa ledig voertuig | 11965 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 18-12-2012 |
| Eerste afgifte in Nederland | 18-12-2012 |
| Laatste tenaamstelling | 11-01-2022 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten