Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze DAF met kenteken: 64-BDR-1 de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide DAF rapport van 64-BDR-1.
Schademelding maken voor 64-BDR-1? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 64-BDR-1 zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 64-BDR-1. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 64-BDR-1 zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze DAF.
- - VOLKSWAGEN(356.239)
- - PEUGEOT(194.449)
- - RENAULT(186.733)
- - OPEL(180.948)
- - FORD(180.555)
- - TOYOTA(167.585)
- - MERCEDES-BENZ(162.750)
- - BMW(153.476)
- - AUDI(127.643)
- - VOLVO(112.802)
- - KIA(108.840)
- - CITROEN(108.373)
- - FIAT(88.462)
- - HYUNDAI(78.247)
- - SEAT(69.615)
- - SKODA(67.134)
- - NISSAN(66.476)
- - SUZUKI(64.692)
- - MAZDA(47.783)
- - MINI(45.061)
- - MITSUBISHI(33.300)
- - DACIA(18.393)
- - TESLA(18.116)
- - HONDA(16.292)
- - LAND ROVER(16.272)
- - CHEVROLET(15.551)
- - PORSCHE(14.732)
- - LYNK&CO(14.043)
- - ALFA ROMEO(13.323)
- - DAIHATSU(9.532)
- - JEEP(9.310)
- - LEXUS(8.785)
- - SAAB(6.455)
- - CUPRA(6.230)
- - MG(5.818)
- - JAGUAR(5.769)
- - SUBARU(5.149)
- - SMART(4.619)
- - IVECO(3.796)
- - DODGE(3.779)
DAF LF 210 FA
Algemene informatie
| Kenteken | 64-BDR-1 |
| Merk | DAF |
| Model | LF 210 FA |
| Kleur | N.v.t. |
| Bouwjaar | 21-03-2014 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen | 155 kW / 211 PK |
| Topsnelheid | 90 km/h |
| Transmissie | 6 v., handgeschakeld |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 03-04-2026 |
Motor en milieu
| Vermogen | 155 kW / 211 PK bij 2300 rpm |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 4500cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 24-02-2025 om 16:02
| Aandachtspunt 1 Remvertraging bedrijfsrem onvoldoende (< 95% >= 90% awet) |
| Aandachtspunt 2 (Zij-)markeringslicht ondeugdelijk bevestigd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 27-02-2024 om 16:36
| Aandachtspunt 1 Stuurkogel of -koppeling te veel speling |
| Aandachtspunt 2 Luchtlekkage reminrichting |
| Aandachtspunt 3 Ruit beschadigd of verkleurd |
| Aandachtspunt 4 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 13-03-2023 om 15:21
| Aandachtspunt 1 Bevestiging aandrijving ondeugdelijk |
| Aandachtspunt 2 Stabilisator ondeugdelijk bevestigd, gebroken of gescheurd |
| Aandachtspunt 3 Band beschadigd |
| Aandachtspunt 4 Achteruitrijlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 5 Dimlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 6 Lichtbeeld dimlicht onjuist |
| Aandachtspunt 7 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| Aandachtspunt 8 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 11-03-2022 om 11:27
| Aandachtspunt 1 Bovenbouw ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 2 Wiel of velg ernstig beschadigd, vervormd of gecorrodeerd |
| Aandachtspunt 3 Remschijf ernstig gecorrodeerd |
| Aandachtspunt 4 Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
| Aandachtspunt 5 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 26-02-2021 om 10:51
| Aandachtspunt 1 Stuurkogel of -koppeling te veel speling |
| Aandachtspunt 2 Achterlicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 14-02-2020 om 09:23
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Achterlicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 04-02-2019 om 14:00
| Aandachtspunt 1 Stuurkogel of -koppeling te veel speling |
| Aandachtspunt 2 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 3 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 12-02-2018 om 16:33
| Aandachtspunt 1 Luchtlekkage reminrichting |
| Aandachtspunt 2 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK gekeurd op: 12-02-2018 om 13:51
| Aandachtspunt 1 Verzegeling onjuist/ontbreekt. |
APK goedgekeurd op: 03-04-2017 om 13:49
| Aandachtspunt 1 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK gekeurd op: 04-03-2016 om 09:05
| Aandachtspunt 1 Ruitenwisser/-sproeier werkt niet goed/niet aanwezig |
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 64-BDR-1 | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | 12 mm |
| Voertuig breedte | 2 mm |
| Voertuig hoogte | 4 mm |
| Wielbasis | 5 mm |
| Spoorbreedte voor | - |
| Spoorbreedte achter | - |
| Massa rijklaar | 5876 kg |
| Massa ledig voertuig | 5776 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 21-03-2014 |
| Eerste afgifte in Nederland | 21-03-2014 |
| Laatste tenaamstelling | 06-10-2015 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten