Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze DAF met kenteken: 02-BFX-4 de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide DAF rapport van 02-BFX-4.
Schademelding maken voor 02-BFX-4? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 02-BFX-4 zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 02-BFX-4. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 02-BFX-4 zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze DAF.
- - VOLKSWAGEN(359.672)
- - PEUGEOT(196.213)
- - RENAULT(188.385)
- - OPEL(182.481)
- - FORD(182.464)
- - TOYOTA(169.245)
- - MERCEDES-BENZ(164.302)
- - BMW(154.960)
- - AUDI(128.858)
- - VOLVO(113.875)
- - KIA(110.011)
- - CITROEN(109.396)
- - FIAT(89.337)
- - HYUNDAI(79.043)
- - SEAT(70.237)
- - SKODA(67.833)
- - NISSAN(67.040)
- - SUZUKI(65.290)
- - MAZDA(48.316)
- - MINI(45.515)
- - MITSUBISHI(33.624)
- - DACIA(18.573)
- - TESLA(18.239)
- - HONDA(16.472)
- - LAND ROVER(16.418)
- - CHEVROLET(15.679)
- - PORSCHE(14.844)
- - LYNK&CO(14.229)
- - ALFA ROMEO(13.441)
- - DAIHATSU(9.603)
- - JEEP(9.422)
- - LEXUS(8.882)
- - SAAB(6.501)
- - CUPRA(6.351)
- - MG(5.877)
- - JAGUAR(5.810)
- - SUBARU(5.195)
- - SMART(4.655)
- - IVECO(3.850)
- - DODGE(3.808)
DAF XF 460 FTG
Algemene informatie
| Kenteken | 02-BFX-4 |
| Merk | DAF |
| Model | XF 460 FTG |
| Kleur | N.v.t. |
| Bouwjaar | 17-06-2015 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen | 340 kW / 463 PK |
| Topsnelheid | 90 km/h |
| Transmissie | 16 v., automaat |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 28-07-2026 |
Motor en milieu
| Vermogen | 340 kW / 463 PK bij 1700 rpm |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 12902cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 14-07-2025 om 10:44
| Aandachtspunt 1 Installatieplaatje snelheidsbegrenzer niet volgens voorschri |
| Aandachtspunt 2 Wiel of velg ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 3 Stuurkogel of -koppeling te veel speling |
| Aandachtspunt 4 (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 5 Speling sluitinrichting schotelkoppeling te groot |
| Aandachtspunt 6 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 16-07-2024 om 11:38
| Aandachtspunt 1 Bevestiging aandrijving ondeugdelijk |
| Aandachtspunt 2 Achterlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 3 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 4 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 27-06-2023 om 14:44
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Achteruitrijlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 3 Speling sluitinrichting schotelkoppeling te groot |
| Aandachtspunt 4 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 28-07-2022 om 13:14
| Aandachtspunt 1 Remschijf ernstig gecorrodeerd |
| Aandachtspunt 2 Achterlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 3 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| Aandachtspunt 4 Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
APK goedgekeurd na reparatie op: 01-07-2021 om 08:44
| Aandachtspunt 1 Fusee(kogel) te veel speling |
| Aandachtspunt 2 Wiel of band niet goed afgeschermd |
| Aandachtspunt 3 Achterlicht glas gerepareerd of bewerkt of verwijderd |
| Aandachtspunt 4 Achterlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 5 (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 6 Mistlicht afgeschermd |
APK goedgekeurd op: 12-06-2020 om 14:34
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 11-06-2019 om 10:37
| Aandachtspunt 1 Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
APK goedgekeurd na reparatie op: 29-06-2018 om 11:28
| Aandachtspunt 1 Koppelinrichting overmatig gesleten |
| Aandachtspunt 2 Koppelinrichting niet deugdelijk bevestigd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 31-05-2017 om 10:58
| Aandachtspunt 1 Speling sluitinrichting schotelkoppeling te groot |
APK gekeurd op: 09-06-2016 om 14:18
| Aandachtspunt 1 Band met onvoldoende spanning |
| Aandachtspunt 2 Afstelling dimlicht |
Internet geschiedenis
| Website | Marktnet.nl |
| Datum | 12-05-2026 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 10 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 02-BFX-4 | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | 7 mm |
| Voertuig breedte | 2 mm |
| Voertuig hoogte | 4 mm |
| Wielbasis | 4 mm |
| Spoorbreedte voor | - |
| Spoorbreedte achter | - |
| Massa rijklaar | 8908 kg |
| Massa ledig voertuig | 8808 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 17-06-2015 |
| Eerste afgifte in Nederland | 17-06-2015 |
| Laatste tenaamstelling | 17-06-2015 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten