Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze CITROEN met kenteken: NN-805-J de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide CITROEN rapport van NN-805-J.
Schademelding maken voor NN-805-J? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor NN-805-J zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met NN-805-J. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor NN-805-J zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze CITROEN.
Wij hebben 109.396 CITROEN meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(359.672)
- - PEUGEOT(196.213)
- - RENAULT(188.385)
- - OPEL(182.481)
- - FORD(182.464)
- - TOYOTA(169.245)
- - MERCEDES-BENZ(164.302)
- - BMW(154.960)
- - AUDI(128.858)
- - VOLVO(113.875)
- - KIA(110.011)
- - CITROEN(109.396)
- - FIAT(89.337)
- - HYUNDAI(79.043)
- - SEAT(70.237)
- - SKODA(67.833)
- - NISSAN(67.040)
- - SUZUKI(65.290)
- - MAZDA(48.316)
- - MINI(45.515)
- - MITSUBISHI(33.624)
- - DACIA(18.573)
- - TESLA(18.239)
- - HONDA(16.472)
- - LAND ROVER(16.418)
- - CHEVROLET(15.679)
- - PORSCHE(14.844)
- - LYNK&CO(14.229)
- - ALFA ROMEO(13.441)
- - DAIHATSU(9.603)
- - JEEP(9.422)
- - LEXUS(8.882)
- - SAAB(6.501)
- - CUPRA(6.351)
- - MG(5.877)
- - JAGUAR(5.810)
- - SUBARU(5.195)
- - SMART(4.655)
- - IVECO(3.850)
- - DODGE(3.808)
CITROEN JUMPY SPACETOURER
Algemene informatie
| Kenteken | NN-805-J |
| Merk | CITROEN |
| Model | JUMPY SPACETOURER |
| Kleur | Grijs |
| Bouwjaar | 31-03-2017 |
| Nieuwprijs | € 69.237 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen | 110 kW / 150 PK |
| 0-100km/h | 10,3 seconden |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Transmissie | 6 v., handgeschakeld |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 06-06-2026 |
Motor en milieu
| Vermogen | 110 kW / 150 PK bij 4000 rpm |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1997cc |
| Verbruik stad | 5.9 l/100km |
| Verbruik snelweg | 4.9 l/100km |
| CO2-uitstoot | 139 g/km |
| Zuinigheidslabel | C |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 27-05-2025 om 08:59
| Aandachtspunt 1 Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt 2 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 3 Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
| Aandachtspunt 4 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 30-04-2024 om 14:27
| Aandachtspunt 1 Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt 2 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
APK goedgekeurd na reparatie op: 06-06-2023 om 14:14
| Aandachtspunt 1 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
APK goedgekeurd op: 13-05-2022 om 16:11
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd op: 31-05-2021 om 15:34
| Aandachtspunt 1 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
APK goedgekeurd op: 04-06-2020 om 14:10
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd op: 14-04-2020 om 09:59
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
Internet geschiedenis
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 12-05-2026 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 16 (bekijk alle foto's) |
| Website | Marktnet.nl |
| Datum | 12-05-2026 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 10 (bekijk alle foto's) |
| Website | NederlandMobiel.nl |
| Datum | 11-05-2020 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 12 (bekijk alle foto's) |
| Website | AutoWereld.nl |
| Datum | 29-10-2019 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 20 (bekijk alle foto's) |
| Website | AutoWereld.nl |
| Datum | 09-10-2019 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 20 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken NN-805-J | Ja |
|
Omschrijving De afdichtingsring aan de bovenzijde van de brandstofvulpijp is mogelijk onjuist gemonteerd. Mogelijk gevolg Kans op brandstoflekkage. Herstel De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verh |
| Probleem verholpen? | Verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 1.748 |
|
Omschrijving Door een onjuiste afdichting in de carrosserie kan er vocht in het interieur komen. Hierdoor kan de Mogelijk gevolg Indien dit defect optreedt kunnen de airbags spontaan geactiveerd worden. Herstel De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verh |
| Probleem verholpen? | Verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 2.332 |
|
Omschrijving De voedingsaansluiting van de startmotor kan contact maken met een metalen onderdeel in de omgeving. Mogelijk gevolg Kortsluiting. Herstel De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verh |
| Probleem verholpen? | Verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 1.501 |
|
Omschrijving De fuseekogels zijn mogelijk niet goed aan het fuseestuk bevestigd. Mogelijk gevolg De fuseekogels kunnen losraken van het fuseestuk. De auto kan hierdoor onbestuurbaar raken. Herstel De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal de fuseek |
| Probleem verholpen? | Niet verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 22.074 |
|
Omschrijving De remslangen zijn mogelijk verkeerd gemonteerd. Mogelijk gevolg (Nog) niet bekend Herstel (Nog) niet bekend |
| Probleem verholpen? | Verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 49.078 |
|
Omschrijving In de brandstofleiding kan een lekkage ontstaan. Mogelijk gevolg (Nog) niet bekend Herstel (Nog) niet bekend |
| Probleem verholpen? | Niet verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 151.496 |
|
Omschrijving De achterruit kan oververhit raken door onjuiste bevestiging van bedrading. Mogelijk gevolg (Nog) niet bekend Herstel (Nog) niet bekend |
| Probleem verholpen? | Verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 1.182 |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | 4 mm |
| Voertuig breedte | 1 mm |
| Voertuig hoogte | 1 mm |
| Wielbasis | 3 mm |
| Spoorbreedte voor | 163 mm |
| Spoorbreedte achter | 162 mm |
| Massa rijklaar | 1706 kg |
| Massa ledig voertuig | 1606 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 2500 kg |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 31-03-2017 |
| Eerste afgifte in Nederland | 31-03-2017 |
| Laatste tenaamstelling | 15-03-2023 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten