Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze CITROEN met kenteken: 76-TVK-3 de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide CITROEN rapport van 76-TVK-3.
Schademelding maken voor 76-TVK-3? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 76-TVK-3 zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 76-TVK-3. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 76-TVK-3 zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze CITROEN.
Wij hebben 110.526 CITROEN meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(363.735)
- - PEUGEOT(198.421)
- - RENAULT(190.503)
- - OPEL(184.467)
- - FORD(184.461)
- - TOYOTA(171.269)
- - MERCEDES-BENZ(165.976)
- - BMW(156.609)
- - AUDI(130.295)
- - VOLVO(115.200)
- - KIA(111.481)
- - CITROEN(110.526)
- - FIAT(90.252)
- - HYUNDAI(79.860)
- - SEAT(71.064)
- - SKODA(68.710)
- - NISSAN(67.826)
- - SUZUKI(66.086)
- - MAZDA(48.890)
- - MINI(46.015)
- - MITSUBISHI(33.995)
- - DACIA(18.776)
- - TESLA(18.378)
- - HONDA(16.676)
- - LAND ROVER(16.584)
- - CHEVROLET(15.827)
- - PORSCHE(14.986)
- - LYNK&CO(14.383)
- - ALFA ROMEO(13.556)
- - DAIHATSU(9.699)
- - JEEP(9.538)
- - LEXUS(8.997)
- - SAAB(6.569)
- - CUPRA(6.475)
- - MG(5.954)
- - JAGUAR(5.861)
- - SUBARU(5.253)
- - SMART(4.706)
- - IVECO(3.881)
- - DODGE(3.833)
CITROEN JUMPER 33LH 2.8HDI
Melding
Algemene informatie
| Kenteken | 76-TVK-3 |
| Merk | CITROEN |
| Model | JUMPER 33LH 2.8HDI |
| Kleur | Geel |
| Bouwjaar | 15-10-2002 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen | 94 kW / 128 PK |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 07-03-2026 |
Motor en milieu
| Vermogen | 94 kW / 128 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2800cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 06-03-2025 om 11:54
| Aandachtspunt 1 Koplamp met afwijkend lichtbeeld onjuist afgesteld |
APK goedgekeurd op: 07-03-2024 om 15:33
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 01-03-2023 om 15:10
| Aandachtspunt 1 Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar |
| Aandachtspunt 2 Drager/bevestigingsmiddel van remvoering raakt trommel/schij |
| Aandachtspunt 3 Waarschuwingsknipperlichten werken niet (goed) |
| Aandachtspunt 4 Roestschade van 1,5 t/m 2,0E of meer dan 15% dikteafname |
APK goedgekeurd na reparatie op: 16-02-2022 om 13:50
| Aandachtspunt 1 Onderdeel reminrichting niet juist bevestigd |
| Aandachtspunt 2 Bewegingsmogelijkheden remonderdeel beperkt |
| Aandachtspunt 3 Roestschade van 1,5 t/m 2,0E of meer dan 15% dikteafname |
APK goedgekeurd na reparatie op: 04-03-2021 om 16:57
| Aandachtspunt 1 Roestschade hoofdbalk |
| Aandachtspunt 2 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 3 Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
APK goedgekeurd na reparatie op: 19-03-2020 om 14:20
| Aandachtspunt 1 Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt 2 Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
| Aandachtspunt 3 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
APK goedgekeurd op: 05-04-2019 om 13:55
| Aandachtspunt 1 Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
APK goedgekeurd op: 19-04-2018 om 09:52
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd op: 20-04-2017 om 14:23
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK gekeurd op: 17-05-2016 om 13:51
| Aandachtspunt 1 Werking/toestand verplicht licht/retroreflector |
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 76-TVK-3 | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | - |
| Voertuig breedte | - |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 3 mm |
| Spoorbreedte voor | 172 mm |
| Spoorbreedte achter | 172 mm |
| Massa rijklaar | 2550 kg |
| Massa ledig voertuig | 2450 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 2000 kg |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 15-10-2002 |
| Eerste afgifte in Nederland | 15-10-2002 |
| Laatste tenaamstelling | 22-04-2021 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten