Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze CITROEN met kenteken: 67-BZ-BJ de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide CITROEN rapport van 67-BZ-BJ.
Schademelding maken voor 67-BZ-BJ? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 67-BZ-BJ zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 67-BZ-BJ. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 67-BZ-BJ zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze CITROEN.
Wij hebben 110.526 CITROEN meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(363.735)
- - PEUGEOT(198.421)
- - RENAULT(190.503)
- - OPEL(184.467)
- - FORD(184.461)
- - TOYOTA(171.269)
- - MERCEDES-BENZ(165.976)
- - BMW(156.609)
- - AUDI(130.295)
- - VOLVO(115.200)
- - KIA(111.481)
- - CITROEN(110.526)
- - FIAT(90.252)
- - HYUNDAI(79.860)
- - SEAT(71.064)
- - SKODA(68.710)
- - NISSAN(67.826)
- - SUZUKI(66.086)
- - MAZDA(48.890)
- - MINI(46.015)
- - MITSUBISHI(33.995)
- - DACIA(18.776)
- - TESLA(18.378)
- - HONDA(16.676)
- - LAND ROVER(16.584)
- - CHEVROLET(15.827)
- - PORSCHE(14.986)
- - LYNK&CO(14.383)
- - ALFA ROMEO(13.556)
- - DAIHATSU(9.699)
- - JEEP(9.538)
- - LEXUS(8.997)
- - SAAB(6.569)
- - CUPRA(6.475)
- - MG(5.954)
- - JAGUAR(5.861)
- - SUBARU(5.253)
- - SMART(4.706)
- - IVECO(3.881)
- - DODGE(3.833)
CITROEN JUMPY 2.0HDI 900
Algemene informatie
| Kenteken | 67-BZ-BJ |
| Merk | CITROEN |
| Model | JUMPY 2.0HDI 900 |
| Kleur | N.v.t. |
| Bouwjaar | 03-06-2006 |
| Nieuwprijs | € 28.957 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen | 80 kW / 109 PK |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 24-03-2026 |
Motor en milieu
| Vermogen | 80 kW / 109 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1997cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 24-03-2025 om 16:36
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 2 Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt 3 Bewegingsmogelijkheden remonderdeel beperkt |
| Aandachtspunt 4 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 14-03-2024 om 13:28
| Aandachtspunt 1 Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt 2 Dimlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 3 Claxon werkt niet/ontbreekt |
APK goedgekeurd na reparatie op: 17-03-2023 om 11:44
| Aandachtspunt 1 Brandstoflekkage |
| Aandachtspunt 2 Bewegingsmogelijkheden remonderdeel beperkt |
APK goedgekeurd na reparatie op: 11-03-2022 om 13:05
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 2 Stadslicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd op: 04-06-2020 om 13:56
| Aandachtspunt 1 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| Aandachtspunt 2 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd op: 10-05-2019 om 13:05
| Aandachtspunt 1 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| Aandachtspunt 2 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 06-06-2018 om 13:10
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 2 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd op: 04-05-2017 om 13:03
| Aandachtspunt 1 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK gekeurd op: 08-06-2016 om 13:26
| Aandachtspunt 1 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Internet geschiedenis
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 20-05-2026 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 9 (bekijk alle foto's) |
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 22-11-2020 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 13 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 67-BZ-BJ | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | - |
| Voertuig breedte | 184 mm |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 2 mm |
| Spoorbreedte voor | 154 mm |
| Spoorbreedte achter | 154 mm |
| Massa rijklaar | 1480 kg |
| Massa ledig voertuig | 1380 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 690 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 03-06-2006 |
| Eerste afgifte in Nederland | 03-06-2006 |
| Laatste tenaamstelling | 31-03-2022 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten