Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze CHEVROLET met kenteken: 92-RJ-ZX de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide CHEVROLET rapport van 92-RJ-ZX.
Schademelding maken voor 92-RJ-ZX? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 92-RJ-ZX zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 92-RJ-ZX. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 92-RJ-ZX zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze CHEVROLET.
Wij hebben 15.827 CHEVROLET meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(363.735)
- - PEUGEOT(198.421)
- - RENAULT(190.503)
- - OPEL(184.467)
- - FORD(184.461)
- - TOYOTA(171.269)
- - MERCEDES-BENZ(165.976)
- - BMW(156.609)
- - AUDI(130.295)
- - VOLVO(115.200)
- - KIA(111.481)
- - CITROEN(110.526)
- - FIAT(90.252)
- - HYUNDAI(79.860)
- - SEAT(71.064)
- - SKODA(68.710)
- - NISSAN(67.826)
- - SUZUKI(66.086)
- - MAZDA(48.890)
- - MINI(46.015)
- - MITSUBISHI(33.995)
- - DACIA(18.776)
- - TESLA(18.378)
- - HONDA(16.676)
- - LAND ROVER(16.584)
- - CHEVROLET(15.827)
- - PORSCHE(14.986)
- - LYNK&CO(14.383)
- - ALFA ROMEO(13.556)
- - DAIHATSU(9.699)
- - JEEP(9.538)
- - LEXUS(8.997)
- - SAAB(6.569)
- - CUPRA(6.475)
- - MG(5.954)
- - JAGUAR(5.861)
- - SUBARU(5.253)
- - SMART(4.706)
- - IVECO(3.881)
- - DODGE(3.833)
CHEVROLET KALOS
Algemene informatie
| Kenteken | 92-RJ-ZX |
| Merk | CHEVROLET |
| Model | KALOS |
| Kleur | Grijs |
| Bouwjaar | 29-04-2005 |
| Nieuwprijs | € 15.751 |
| Brandstof | Benzine |
| Vermogen | 69 kW / 94 PK |
| 0-100km/h | 11,9 seconden |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Transmissie | 4 v., automaat |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 19-10-2025 |
Motor en milieu
| Vermogen | 69 kW / 94 PK bij 6200 rpm |
| Koppel | 130 Nm bij 3400 rpm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1399cc |
| Verbruik stad | 10.5 l/100km |
| Verbruik snelweg | 6 l/100km |
| CO2-uitstoot | 178 g/km |
| Zuinigheidslabel | D |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd op: 22-05-2026 om 16:45
| Aandachtspunt 1 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 29-09-2025 om 09:52
| Aandachtspunt 1 Stofhoes aandrijfas ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 2 Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
| Aandachtspunt 3 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 15-10-2024 om 09:07
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 2 Band beschadigd |
| Aandachtspunt 3 Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| Aandachtspunt 4 Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
| Aandachtspunt 5 Drager/bevestigingsmiddel van remvoering raakt trommel/schij |
| Aandachtspunt 6 Dimlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 7 Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
| Aandachtspunt 8 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 17-10-2023 om 11:50
| Aandachtspunt 1 Fusee(kogel) te veel speling |
| Aandachtspunt 2 Stuurkogel of -koppeling te veel speling |
| Aandachtspunt 3 Remverschil op 1 as te groot |
| Aandachtspunt 4 Deur niet op normale wijze te openen |
| Aandachtspunt 5 Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
APK goedgekeurd na reparatie op: 07-10-2022 om 09:10
| Aandachtspunt 1 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| Aandachtspunt 2 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 3 Dimlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 4 Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
| Aandachtspunt 5 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 21-09-2021 om 14:59
| Aandachtspunt 1 Remvertraging / remwerking parkeerrem onvoldoende |
| Aandachtspunt 2 Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
APK goedgekeurd na reparatie op: 08-09-2020 om 09:43
| Aandachtspunt 1 Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
APK goedgekeurd na reparatie op: 14-10-2019 om 13:35
| Aandachtspunt 1 Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| Aandachtspunt 2 Remvertraging / remwerking parkeerrem onvoldoende |
| Aandachtspunt 3 Verstelinrichting zitplaats of rugleuning vergrendeld niet |
| Aandachtspunt 4 Mistlicht onjuist afgesteld |
APK goedgekeurd na reparatie op: 19-10-2018 om 10:49
| Aandachtspunt 1 Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| Aandachtspunt 2 Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
| Aandachtspunt 3 Stadslicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd op: 05-07-2017 om 11:44
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK gekeurd op: 13-07-2016 om 12:09
| Aandachtspunt 1 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| Aandachtspunt 2 Onderdeel reminrichting ondeugdelijk |
| Aandachtspunt 3 ABS-systeem ondeugdelijk bev./niet geborgd/corrosie |
Internet geschiedenis
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 23-05-2026 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 12 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 92-RJ-ZX | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | 3880 mm |
| Voertuig breedte | 1670 mm |
| Voertuig hoogte | 1495 mm |
| Wielbasis | 2480 mm |
| Spoorbreedte voor | 1450 mm |
| Spoorbreedte achter | 1450 mm |
| Massa rijklaar | 1140 kg |
| Massa ledig voertuig | 1040 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | 100 kg |
| Aanhanger ongeremd | 400 kg |
| Aanhanger geremd | 1000 kg |
| Maximale kogeldruk | 50 kg |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | onafh., McPherson |
| Wielophanging achter | semi-onafh. |
| Vering voor | schroefveren |
| Vering achter | schroefveren |
| Remmen voor | gev. schijven, 236 mm |
| Remmen achter | trommels, 200 mm |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 29-04-2005 |
| Eerste afgifte in Nederland | 29-04-2005 |
| Laatste tenaamstelling | 19-10-2018 |
Bandenmaten
| Voorbanden | 155/80R13 |
|
155
80
R13
|
|
| Achterbanden | 155/80R13 |
|
155
80
R13
|
|
Dit voertuig is vanuit de fabriek uitgevoerd met:
Het eerste getal (155) geeft de breedte van de band aan in millimeters. Het tweede getal (80) is de hoogte van de band. Het derde getal met de letter R (R13) geeft de diameter aan voor de velgmaat. In dit geval is dat 13" (inch). |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten