Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze CHEVROLET met kenteken: 64-VRD-4 de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide CHEVROLET rapport van 64-VRD-4.
Schademelding maken voor 64-VRD-4? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 64-VRD-4 zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 64-VRD-4. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 64-VRD-4 zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze CHEVROLET.
Wij hebben 15.741 CHEVROLET meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(361.228)
- - PEUGEOT(197.083)
- - RENAULT(189.237)
- - OPEL(183.276)
- - FORD(183.244)
- - TOYOTA(170.050)
- - MERCEDES-BENZ(164.920)
- - BMW(155.600)
- - AUDI(129.441)
- - VOLVO(114.404)
- - KIA(110.563)
- - CITROEN(109.836)
- - FIAT(89.700)
- - HYUNDAI(79.376)
- - SEAT(70.591)
- - SKODA(68.196)
- - NISSAN(67.365)
- - SUZUKI(65.604)
- - MAZDA(48.554)
- - MINI(45.698)
- - MITSUBISHI(33.780)
- - DACIA(18.641)
- - TESLA(18.292)
- - HONDA(16.546)
- - LAND ROVER(16.474)
- - CHEVROLET(15.741)
- - PORSCHE(14.898)
- - LYNK&CO(14.268)
- - ALFA ROMEO(13.484)
- - DAIHATSU(9.646)
- - JEEP(9.469)
- - LEXUS(8.928)
- - SAAB(6.527)
- - CUPRA(6.398)
- - MG(5.908)
- - JAGUAR(5.830)
- - SUBARU(5.216)
- - SMART(4.674)
- - IVECO(3.862)
- - DODGE(3.819)
CHEVROLET AVALANCHE
Algemene informatie
| Kenteken | 64-VRD-4 |
| Merk | CHEVROLET |
| Model | CHEVROLET AVALANCHE |
| Kleur | N.v.t. |
| Bouwjaar | 01-01-2008 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | LPG |
| Vermogen | 231 kW / 315 PK |
| Importauto | Ja |
| APK tot | 23-05-2026 |
Motor en milieu
| Vermogen | 231 kW / 315 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 5328cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK afgekeurd op: 06-05-2026 om 09:43
| Aandachtspunt 1 Fusee(kogel) te veel speling |
| Aandachtspunt 2 Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| Aandachtspunt 3 Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 4 Lichtbeeld dimlicht onjuist |
| Aandachtspunt 5 Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
| Aandachtspunt 6 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd op: 23-05-2025 om 08:52
| Aandachtspunt 1 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| Aandachtspunt 2 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK afgekeurd op: 12-05-2025 om 08:47
| Aandachtspunt 1 Beoordelen keuringsaspect niet mogelijk |
| Aandachtspunt 2 Vulaansluiting LPG niet voorzien van stofkap |
| Aandachtspunt 3 Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt 4 Fusee(kogel) te veel speling |
| Aandachtspunt 5 Stabilisator ondeugdelijk bevestigd, gebroken of gescheurd |
| Aandachtspunt 6 Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| Aandachtspunt 7 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 8 Mistlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 9 Koppelinrichting niet deugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 10 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| Aandachtspunt 11 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd op: 15-05-2024 om 16:53
| Aandachtspunt 1 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 10-05-2023 om 13:48
| Aandachtspunt 1 LPG-tank vertoont overmatige corrosie |
| Aandachtspunt 2 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 3 Richtingaanwijzer(s) werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 30-03-2022 om 10:06
| Aandachtspunt 1 Tankdop (passende) ontbreekt |
| Aandachtspunt 2 Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt 3 Wiellager te veel speling |
| Aandachtspunt 4 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| Aandachtspunt 5 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
APK goedgekeurd na reparatie op: 15-04-2021 om 16:19
| Aandachtspunt 1 Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt 2 Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
APK goedgekeurd na reparatie op: 08-04-2020 om 16:05
| Aandachtspunt 1 Vulaansluiting LPG niet voorzien van stofkap |
| Aandachtspunt 2 Mistlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 3 Zijrichtingaanwijzer(s) werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd op: 04-04-2019 om 12:15
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 20-04-2018 om 15:39
| Aandachtspunt 1 Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt 2 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 3 Achterlicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 04-04-2017 om 16:19
| Aandachtspunt 1 LPG-tank in motorruimte |
| Aandachtspunt 2 Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt 3 Mistlichten schakelaar ondeugdelijk |
APK gekeurd op: 18-04-2016 om 11:49
| Aandachtspunt 1 Werking/toestand verplicht licht/retroreflector |
| Aandachtspunt 2 Controlelampje/signaal verlichting werkt niet |
Internet geschiedenis
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 16-05-2026 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 9 (bekijk alle foto's) |
| Website | Marktnet.nl |
| Datum | 16-05-2026 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 9 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 64-VRD-4 | Ja |
|
Omschrijving Het drijfgas van de airbag is mogelijk door een langdurige blootstelling aan een hoge vochtigheidsgraad en een hoge temperatuur aangetast zijn, hierdoor kunnen de gasgeneratoren van de airbag mogelijk overmatige interne druk creëren. Mogelijk gevolg Nader te bepalen. Herstel (Nog) niet bekend |
| Probleem verholpen? | Niet verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 7.083.074 |
Importcheck (voorbeeld)
|
In dit importrapport zit het overzicht met BPM bedragen van CHEVROLET CHEVROLET AVALANCHE modellen met hetzelfde bouwjaar welke geïmporteerd zijn naar Nederland. In onze importcheck komt naar voren of het importbedrag logisch is. Is het BPM bedrag veel lager voor dit voertuig? Wees dan extra voorzichtig, voertuigen welke met schade geïmporteerd zijn betalen namelijk minder BPM. |
| Importvoertuig | Ja |
| BPM bedrag | € 11.154 |
| Geïmporteerd uit | (bekijk land) |
| Indicatie rest-BPM op moment van importeren | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Op basis van bovenstaande gegevens: | (bekijk uitgebreid rapport) |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | - |
| Voertuig breedte | 203 mm |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 3 mm |
| Spoorbreedte voor | 174 mm |
| Spoorbreedte achter | 171 mm |
| Massa rijklaar | 2768 kg |
| Massa ledig voertuig | 2668 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Ja |
| Eerste toelating op de wereld | 01-01-2008 |
| Eerste afgifte in Nederland | 25-04-2008 |
| Laatste tenaamstelling | 11-07-2016 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten