Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze CHEVROLET met kenteken: 57-BG-VN de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide CHEVROLET rapport van 57-BG-VN.
Schademelding maken voor 57-BG-VN? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 57-BG-VN zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 57-BG-VN. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 57-BG-VN zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze CHEVROLET.
Wij hebben 15.741 CHEVROLET meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(361.228)
- - PEUGEOT(197.083)
- - RENAULT(189.237)
- - OPEL(183.276)
- - FORD(183.244)
- - TOYOTA(170.050)
- - MERCEDES-BENZ(164.920)
- - BMW(155.600)
- - AUDI(129.441)
- - VOLVO(114.404)
- - KIA(110.563)
- - CITROEN(109.836)
- - FIAT(89.700)
- - HYUNDAI(79.376)
- - SEAT(70.591)
- - SKODA(68.196)
- - NISSAN(67.365)
- - SUZUKI(65.604)
- - MAZDA(48.554)
- - MINI(45.698)
- - MITSUBISHI(33.780)
- - DACIA(18.641)
- - TESLA(18.292)
- - HONDA(16.546)
- - LAND ROVER(16.474)
- - CHEVROLET(15.741)
- - PORSCHE(14.898)
- - LYNK&CO(14.268)
- - ALFA ROMEO(13.484)
- - DAIHATSU(9.646)
- - JEEP(9.469)
- - LEXUS(8.928)
- - SAAB(6.527)
- - CUPRA(6.398)
- - MG(5.908)
- - JAGUAR(5.830)
- - SUBARU(5.216)
- - SMART(4.674)
- - IVECO(3.862)
- - DODGE(3.819)
CHEVROLET AVALANCHE
Algemene informatie
| Kenteken | 57-BG-VN |
| Merk | CHEVROLET |
| Model | AVALANCHE |
| Kleur | N.v.t. |
| Bouwjaar | 15-01-2003 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | LPG |
| Vermogen | 201 kW / 274 PK |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 10-06-2026 |
Motor en milieu
| Vermogen | 201 kW / 274 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | - |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 25-02-2026 om 16:59
| Aandachtspunt 1 Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt 2 Koplamp met afwijkend lichtbeeld onjuist afgesteld |
APK goedgekeurd na reparatie op: 10-06-2025 om 09:24
| Aandachtspunt 1 Roestschade dorpel |
APK goedgekeurd na reparatie op: 22-02-2024 om 16:46
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Rem- of parkeerremkabel / buitenkabel ondeugdelijk |
APK goedgekeurd na reparatie op: 27-10-2022 om 15:29
| Aandachtspunt 1 Roestschade dorpel |
| Aandachtspunt 2 Licht- donkerscheiding dimlicht onduidelijk |
| Aandachtspunt 3 Retroreflector vertoont gebrek |
| Aandachtspunt 4 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 29-10-2021 om 16:25
| Aandachtspunt 1 Emissiebestrijdingssysteem niet compleet |
| Aandachtspunt 2 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 05-11-2020 om 16:37
| Aandachtspunt 1 Veer gebroken of gescheurd |
| Aandachtspunt 2 Koplamp met afwijkend lichtbeeld onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 3 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd op: 16-10-2019 om 11:44
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd op: 02-11-2018 om 12:25
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 30-08-2017 om 11:45
| Aandachtspunt 1 Remleiding ernstig gecorrodeerd |
APK gekeurd op: 12-08-2016 om 15:48
| Aandachtspunt 1 Wiellager heeft teveel speling |
Internet geschiedenis
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 16-05-2026 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 19 (bekijk alle foto's) |
| Website | Marktnet.nl |
| Datum | 16-05-2026 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 10 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 57-BG-VN | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | - |
| Voertuig breedte | 199 mm |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 3 mm |
| Spoorbreedte voor | 165 mm |
| Spoorbreedte achter | 166 mm |
| Massa rijklaar | 2900 kg |
| Massa ledig voertuig | 2800 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 550 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 15-01-2003 |
| Eerste afgifte in Nederland | 15-01-2003 |
| Laatste tenaamstelling | 20-10-2023 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten