Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze BMW met kenteken: GP-071-D de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide BMW rapport van GP-071-D.
Schademelding maken voor GP-071-D? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor GP-071-D zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met GP-071-D. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor GP-071-D zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze BMW.
Wij hebben 157.156 BMW meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(364.765)
- - PEUGEOT(198.946)
- - RENAULT(190.965)
- - FORD(184.972)
- - OPEL(184.936)
- - TOYOTA(171.802)
- - MERCEDES-BENZ(166.417)
- - BMW(157.156)
- - AUDI(130.662)
- - VOLVO(115.509)
- - KIA(111.773)
- - CITROEN(110.787)
- - FIAT(90.493)
- - HYUNDAI(80.057)
- - SEAT(71.247)
- - SKODA(68.889)
- - NISSAN(68.011)
- - SUZUKI(66.288)
- - MAZDA(49.039)
- - MINI(46.156)
- - MITSUBISHI(34.092)
- - DACIA(18.810)
- - TESLA(18.416)
- - HONDA(16.726)
- - LAND ROVER(16.623)
- - CHEVROLET(15.867)
- - PORSCHE(15.038)
- - LYNK&CO(14.445)
- - ALFA ROMEO(13.608)
- - DAIHATSU(9.712)
- - JEEP(9.569)
- - LEXUS(9.024)
- - SAAB(6.587)
- - CUPRA(6.507)
- - MG(5.993)
- - JAGUAR(5.880)
- - SUBARU(5.269)
- - SMART(4.714)
- - IVECO(3.891)
- - DODGE(3.845)
BMW 325TI
Algemene informatie
| Kenteken | GP-071-D |
| Merk | BMW |
| Model | 325TI |
| Kleur | Zwart |
| Bouwjaar | 08-11-2001 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Benzine |
| Vermogen | 141 kW / 192 PK |
| 0-100km/h | 7,1 seconden |
| Importauto | Ja |
| APK tot | 19-07-2026 |
Motor en milieu
| Vermogen | 141 kW / 192 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2494cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | 215 g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd op: 02-07-2025 om 14:26
| Aandachtspunt 1 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| Aandachtspunt 2 Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
| Aandachtspunt 3 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 15-07-2024 om 16:07
| Aandachtspunt 1 Fusee(kogel) te veel speling |
| Aandachtspunt 2 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 19-07-2023 om 14:07
| Aandachtspunt 1 Licht- donkerscheiding dimlicht onduidelijk |
| Aandachtspunt 2 Remleiding door corrosie aangetast |
APK goedgekeurd op: 12-07-2022 om 13:49
| Aandachtspunt 1 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 08-07-2021 om 13:49
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 2 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| Aandachtspunt 3 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 10-07-2020 om 16:43
| Aandachtspunt 1 Veer gebroken of gescheurd |
| Aandachtspunt 2 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 3 Richtingaanwijzer(s) werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 4 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 12-07-2019 om 10:32
| Aandachtspunt 1 Remlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 2 Stadslicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd op: 22-03-2018 om 15:08
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 31-03-2017 om 13:20
| Aandachtspunt 1 Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
| Aandachtspunt 2 Schokdemper niet aanwezig/werkt niet goed |
| Aandachtspunt 3 Werking/toestand verplicht licht/retroreflector |
Internet geschiedenis
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 04-05-2026 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 13 (bekijk alle foto's) |
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 01-09-2018 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 20 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken GP-071-D | Ja |
|
Omschrijving Door verouderingseffecten in de gasgenerator van de bijrijdersairbag kan bij het activeren een te Mogelijk gevolg Wordt de airbag ten gevolge van een ongeval geactiveerd en raakt de behuizing los, dan zal de airbag Herstel De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verh |
| Probleem verholpen? | Verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 1.200.000 |
|
Omschrijving Indien de Takata bestuurdersairbag-gasgenerator jarenlang aan een hoge absolute luchtvochtigheid is blootgesteld en/of als er bij de productie kwaliteitsgebreken zijn opgetreden, kunnen er airbagstoringen ontstaan. Mogelijk gevolg Bij activatie van de airbag kan de druk in de gasgenerator te hoog worden. Hierdoor kan de gasgenerator ontploffen en kunnen de metalen delen letsel veroorzaken. Herstel De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de airbag controleren en indien nodig vervangen. |
| Probleem verholpen? | Verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 85.947 |
|
Omschrijving In het geval dat de passagiersairbag al was vervangen, kan de gasgenerator na enkele jaren alsnog defect raken als gevolg van schommelingen in vochtigheid en temperatuur. Mogelijk gevolg Het is niet uitgesloten dat wanneer een airbag vrijkomt na een botsing, de druk in de gasgenerator te hoog is, de gasgenerator barst en rondvliegende metalen onderdelen ernstig of in extreme gevallen dodelijk letsel veroorzaken. Herstel De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met de merkdealer. Deze zal de airbag vervangen. |
| Probleem verholpen? | Niet verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 777.593 |
Importcheck (voorbeeld)
|
In dit importrapport zit het overzicht met BPM bedragen van BMW 325TI modellen met hetzelfde bouwjaar welke geïmporteerd zijn naar Nederland. In onze importcheck komt naar voren of het importbedrag logisch is. Is het BPM bedrag veel lager voor dit voertuig? Wees dan extra voorzichtig, voertuigen welke met schade geïmporteerd zijn betalen namelijk minder BPM. |
| Importvoertuig | Ja |
| BPM bedrag | € 9.472 |
| Geïmporteerd uit | (bekijk land) |
| Indicatie rest-BPM op moment van importeren | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Op basis van bovenstaande gegevens: | (bekijk uitgebreid rapport) |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | - |
| Voertuig breedte | - |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 2 mm |
| Spoorbreedte voor | 147 mm |
| Spoorbreedte achter | 148 mm |
| Massa rijklaar | 1480 kg |
| Massa ledig voertuig | 1380 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 720 kg |
| Aanhanger geremd | 1600 kg |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Ja |
| Eerste toelating op de wereld | 08-11-2001 |
| Eerste afgifte in Nederland | 21-09-2015 |
| Laatste tenaamstelling | 16-09-2019 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten