Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze BMW met kenteken: 71-GX-DN de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide BMW rapport van 71-GX-DN.
Schademelding maken voor 71-GX-DN? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 71-GX-DN zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 71-GX-DN. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 71-GX-DN zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze BMW.
Wij hebben 155.464 BMW meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(360.911)
- - PEUGEOT(196.892)
- - RENAULT(189.067)
- - OPEL(183.098)
- - FORD(183.050)
- - TOYOTA(169.858)
- - MERCEDES-BENZ(164.776)
- - BMW(155.464)
- - AUDI(129.303)
- - VOLVO(114.287)
- - KIA(110.433)
- - CITROEN(109.744)
- - FIAT(89.615)
- - HYUNDAI(79.285)
- - SEAT(70.520)
- - SKODA(68.132)
- - NISSAN(67.281)
- - SUZUKI(65.534)
- - MAZDA(48.493)
- - MINI(45.657)
- - MITSUBISHI(33.749)
- - DACIA(18.626)
- - TESLA(18.284)
- - HONDA(16.532)
- - LAND ROVER(16.464)
- - CHEVROLET(15.722)
- - PORSCHE(14.890)
- - LYNK&CO(14.250)
- - ALFA ROMEO(13.474)
- - DAIHATSU(9.632)
- - JEEP(9.458)
- - LEXUS(8.920)
- - SAAB(6.519)
- - CUPRA(6.389)
- - MG(5.903)
- - JAGUAR(5.826)
- - SUBARU(5.211)
- - SMART(4.670)
- - IVECO(3.862)
- - DODGE(3.816)
BMW 3ER REIHE
Algemene informatie
| Kenteken | 71-GX-DN |
| Merk | BMW |
| Model | 3ER REIHE |
| Kleur | Zwart |
| Bouwjaar | 12-04-2001 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | LPG / Benzine |
| Vermogen | 250 kW / 341 PK |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 11-03-2025 |
Motor en milieu
| Vermogen | 250 kW / 341 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2171cc |
| Verbruik stad | 13.5 l/100km |
| Verbruik snelweg | 7.7 l/100km |
| CO2-uitstoot | 472 g/km |
| Zuinigheidslabel | E |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 11-03-2024 om 15:20
| Aandachtspunt 1 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| Aandachtspunt 2 Afgedekt onderdeel niet beoordeeld |
APK goedgekeurd op: 26-01-2023 om 15:29
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK afgekeurd op: 26-01-2023 om 10:37
| Aandachtspunt 1 Wiel of velg ondeugdelijk bevestigd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 03-01-2020 om 13:47
| Aandachtspunt 1 Richtingaanwijzers niet van gelijke grootte/sterkte/kleur |
APK goedgekeurd na reparatie op: 21-12-2018 om 14:03
| Aandachtspunt 1 Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| Aandachtspunt 2 Achterlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 3 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 4 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK afgekeurd op: 14-12-2018 om 13:10
| Aandachtspunt 1 Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| Aandachtspunt 2 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 3 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 03-01-2018 om 12:47
| Aandachtspunt 1 Dimlicht onjuist afgesteld |
APK goedgekeurd op: 08-12-2016 om 11:50
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
Internet geschiedenis
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 21-03-2025 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 17 (bekijk alle foto's) |
| Website | NederlandMobiel.nl |
| Datum | 05-02-2021 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 10 (bekijk alle foto's) |
| Website | AutoWereld.nl |
| Datum | 07-05-2020 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 20 (bekijk alle foto's) |
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 14-02-2020 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 20 (bekijk alle foto's) |
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 25-10-2019 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 20 (bekijk alle foto's) |
| Website | AutoWereld.nl |
| Datum | 17-10-2019 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 20 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 71-GX-DN | Ja |
|
Omschrijving Door verouderingseffecten in de gasgenerator van de bijrijdersairbag kan bij het activeren een te Mogelijk gevolg Wordt de airbag ten gevolge van een ongeval geactiveerd en raakt de behuizing los, dan zal de airbag Herstel De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verh |
| Probleem verholpen? | Verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 1.200.000 |
|
Omschrijving Door een defect aan de gasgenerator van de bestuurdersairbag kan deze ongecontroleerd afgaan ingeval Mogelijk gevolg Indien het defect optreedt en wordt de airbag ten gevolge van een ongeval geactiveerd dan zal de air Herstel De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verh |
| Probleem verholpen? | Niet verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 1.018.160 |
|
Omschrijving Bij de gasgenerator van de bestuurdersairbag kunnen er storingen ontstaan als deze door de jaren werd blootgesteld aan hoge absolute luchtvochtigheid en hoge temperatuurschommelingen Mogelijk gevolg (Nog) niet bekend Herstel (Nog) niet bekend |
| Probleem verholpen? | Niet verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 12.737 |
|
Omschrijving Door een defect aan de gasgenerator van de bestuurdersairbag kan deze ongecontroleerd afgaan ingeval Mogelijk gevolg Indien het defect optreedt en wordt de airbag ten gevolge van een ongeval geactiveerd dan zal de air Herstel De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verh |
| Probleem verholpen? | Verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 1.765.674 |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | - |
| Voertuig breedte | - |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 272 mm |
| Spoorbreedte voor | 148 mm |
| Spoorbreedte achter | 149 mm |
| Massa rijklaar | 1677 kg |
| Massa ledig voertuig | 1577 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 720 kg |
| Aanhanger geremd | 1600 kg |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 12-04-2001 |
| Eerste afgifte in Nederland | 12-04-2001 |
| Laatste tenaamstelling | 26-05-2024 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten