Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze BMW met kenteken: 71-GS-RJ de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide BMW rapport van 71-GS-RJ.
Schademelding maken voor 71-GS-RJ? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 71-GS-RJ zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 71-GS-RJ. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 71-GS-RJ zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze BMW.
Wij hebben 156.962 BMW meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(364.383)
- - PEUGEOT(198.775)
- - RENAULT(190.780)
- - FORD(184.790)
- - OPEL(184.750)
- - TOYOTA(171.588)
- - MERCEDES-BENZ(166.239)
- - BMW(156.962)
- - AUDI(130.536)
- - VOLVO(115.385)
- - KIA(111.677)
- - CITROEN(110.686)
- - FIAT(90.411)
- - HYUNDAI(79.967)
- - SEAT(71.193)
- - SKODA(68.810)
- - NISSAN(67.935)
- - SUZUKI(66.210)
- - MAZDA(48.974)
- - MINI(46.104)
- - MITSUBISHI(34.045)
- - DACIA(18.795)
- - TESLA(18.395)
- - HONDA(16.711)
- - LAND ROVER(16.608)
- - CHEVROLET(15.858)
- - PORSCHE(15.023)
- - LYNK&CO(14.417)
- - ALFA ROMEO(13.590)
- - DAIHATSU(9.709)
- - JEEP(9.556)
- - LEXUS(9.017)
- - SAAB(6.582)
- - CUPRA(6.493)
- - MG(5.980)
- - JAGUAR(5.876)
- - SUBARU(5.262)
- - SMART(4.714)
- - IVECO(3.888)
- - DODGE(3.841)
BMW 3ER REIHE
Algemene informatie
| Kenteken | 71-GS-RJ |
| Merk | BMW |
| Model | 3ER REIHE |
| Kleur | Blauw |
| Bouwjaar | 08-03-2001 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Benzine |
| Vermogen | 110 kW / 150 PK |
| 0-100km/h | 10,4 seconden |
| Topsnelheid | 206 km/h |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 09-03-2026 |
Motor en milieu
| Vermogen | 110 kW / 150 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2494cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | C |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd op: 29-04-2026 om 15:57
| Aandachtspunt 1 Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
| Aandachtspunt 2 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd op: 05-03-2025 om 15:51
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd op: 04-03-2024 om 15:06
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd op: 27-02-2023 om 12:11
| Aandachtspunt 1 Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
APK goedgekeurd op: 28-01-2022 om 16:48
| Aandachtspunt 1 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| Aandachtspunt 2 Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
APK goedgekeurd na reparatie op: 18-02-2021 om 16:53
| Aandachtspunt 1 Remonderdelen te veel gecorrodeerd |
| Aandachtspunt 2 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 3 Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
APK goedgekeurd op: 21-02-2020 om 16:53
| Aandachtspunt 1 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| Aandachtspunt 2 Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
APK goedgekeurd op: 26-02-2019 om 16:33
| Aandachtspunt 1 Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
APK goedgekeurd op: 15-02-2018 om 16:40
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 07-03-2017 om 11:22
| Aandachtspunt 1 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| Aandachtspunt 2 Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar |
Internet geschiedenis
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 11-05-2026 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 17 (bekijk alle foto's) |
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 05-11-2017 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 20 (bekijk alle foto's) |
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 26-10-2017 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 20 (bekijk alle foto's) |
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 20-10-2017 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 20 (bekijk alle foto's) |
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 13-10-2017 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 20 (bekijk alle foto's) |
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 08-10-2017 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 20 (bekijk alle foto's) |
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 06-10-2017 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 20 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 71-GS-RJ | Ja |
|
Omschrijving Door een defect aan de gasgenerator van de bestuurdersairbag kan deze ongecontroleerd afgaan ingeval Mogelijk gevolg Indien het defect optreedt en wordt de airbag ten gevolge van een ongeval geactiveerd dan zal de air Herstel De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verh |
| Probleem verholpen? | Verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 1.018.160 |
|
Omschrijving Door verouderingseffecten in de gasgenerator van de bijrijdersairbag kan bij het activeren een te Mogelijk gevolg Wordt de airbag ten gevolge van een ongeval geactiveerd en raakt de behuizing los, dan zal de airbag Herstel De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verh |
| Probleem verholpen? | Verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 1.200.000 |
|
Omschrijving Bij de gasgenerator van de bestuurdersairbag kunnen er storingen ontstaan als deze door de jaren werd blootgesteld aan hoge absolute luchtvochtigheid en hoge temperatuurschommelingen Mogelijk gevolg (Nog) niet bekend Herstel (Nog) niet bekend |
| Probleem verholpen? | Verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 12.737 |
|
Omschrijving Door een defect aan de gasgenerator van de bestuurdersairbag kan deze ongecontroleerd afgaan ingeval Mogelijk gevolg Indien het defect optreedt en wordt de airbag ten gevolge van een ongeval geactiveerd dan zal de air Herstel De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verh |
| Probleem verholpen? | Verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 1.765.674 |
|
Omschrijving In het geval dat de passagiersairbag al was vervangen, kan de gasgenerator na enkele jaren alsnog defect raken als gevolg van schommelingen in vochtigheid en temperatuur. Mogelijk gevolg Het is niet uitgesloten dat wanneer een airbag vrijkomt na een botsing, de druk in de gasgenerator te hoog is, de gasgenerator barst en rondvliegende metalen onderdelen ernstig of in extreme gevallen dodelijk letsel veroorzaken. Herstel De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met de merkdealer. Deze zal de airbag vervangen. |
| Probleem verholpen? | Niet verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 777.593 |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | - |
| Voertuig breedte | - |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 2 mm |
| Spoorbreedte voor | 148 mm |
| Spoorbreedte achter | 149 mm |
| Massa rijklaar | 1493 kg |
| Massa ledig voertuig | 1393 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 680 kg |
| Aanhanger geremd | 1400 kg |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 08-03-2001 |
| Eerste afgifte in Nederland | 08-03-2001 |
| Laatste tenaamstelling | 02-09-2022 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten