Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze BMW met kenteken: 58-RT-SV de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide BMW rapport van 58-RT-SV.
Schademelding maken voor 58-RT-SV? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 58-RT-SV zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 58-RT-SV. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 58-RT-SV zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze BMW.
Wij hebben 157.156 BMW meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(364.765)
- - PEUGEOT(198.946)
- - RENAULT(190.965)
- - FORD(184.972)
- - OPEL(184.936)
- - TOYOTA(171.802)
- - MERCEDES-BENZ(166.417)
- - BMW(157.156)
- - AUDI(130.662)
- - VOLVO(115.509)
- - KIA(111.773)
- - CITROEN(110.787)
- - FIAT(90.493)
- - HYUNDAI(80.057)
- - SEAT(71.247)
- - SKODA(68.889)
- - NISSAN(68.011)
- - SUZUKI(66.288)
- - MAZDA(49.039)
- - MINI(46.156)
- - MITSUBISHI(34.092)
- - DACIA(18.810)
- - TESLA(18.416)
- - HONDA(16.726)
- - LAND ROVER(16.623)
- - CHEVROLET(15.867)
- - PORSCHE(15.038)
- - LYNK&CO(14.445)
- - ALFA ROMEO(13.608)
- - DAIHATSU(9.712)
- - JEEP(9.569)
- - LEXUS(9.024)
- - SAAB(6.587)
- - CUPRA(6.507)
- - MG(5.993)
- - JAGUAR(5.880)
- - SUBARU(5.269)
- - SMART(4.714)
- - IVECO(3.891)
- - DODGE(3.845)
BMW X REIHE
Algemene informatie
| Kenteken | 58-RT-SV |
| Merk | BMW |
| Model | X REIHE |
| Kleur | Zwart |
| Bouwjaar | 02-09-2005 |
| Nieuwprijs | € 62.956 |
| Brandstof | Benzine / LPG |
| Vermogen | 282 kW / 384 PK |
| 0-100km/h | 9,8 seconden |
| Topsnelheid | 208 km/h |
| Transmissie | 5 v., sequentiële automaat |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 23-09-2025 |
Motor en milieu
| Vermogen | 282 kW / 384 PK bij 6000 rpm |
| Koppel | 245 Nm bij 3500 rpm |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2494cc |
| Verbruik stad | 17.1 l/100km |
| Verbruik snelweg | 9 l/100km |
| CO2-uitstoot | 578 g/km |
| Zuinigheidslabel | G |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd op: 21-04-2026 om 11:08
| Aandachtspunt 1 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 10-09-2025 om 16:06
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| Aandachtspunt 3 Dimlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 4 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| Aandachtspunt 5 Waarschuwingsinrichting antiblokkeersysteem geeft defect aan |
| Aandachtspunt 6 Waarschuwingsinrichting elektronisch remsysteem geeft defect |
APK goedgekeurd na reparatie op: 20-09-2024 om 16:27
| Aandachtspunt 1 Roestschade wielkast |
| Aandachtspunt 2 As of wielgeleidingselement ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 3 Veer gebroken of gescheurd |
| Aandachtspunt 4 Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
| Aandachtspunt 5 Waarschuwingsinrichting antiblokkeersysteem geeft defect aan |
APK goedgekeurd na reparatie op: 13-09-2023 om 14:46
| Aandachtspunt 1 Onderdeel reminrichting beschadigd, gescheurd of gebroken |
| Aandachtspunt 2 Remverschil op 1 as te groot |
| Aandachtspunt 3 Dimlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 4 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| Aandachtspunt 5 Roestschade van 1,5 t/m 2,0E of meer dan 15% dikteafname |
APK goedgekeurd na reparatie op: 16-09-2022 om 10:35
| Aandachtspunt 1 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 2 Lichtbeeld dimlicht onjuist |
| Aandachtspunt 3 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| Aandachtspunt 4 Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
APK goedgekeurd na reparatie op: 23-09-2021 om 14:05
| Aandachtspunt 1 Band vertoont uitstulping(en) |
| Aandachtspunt 2 Schokdemper aanwezig die lekkage vertoont |
| Aandachtspunt 3 Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
| Aandachtspunt 4 Waarschuwingsinrichting controlesysteem bandenspanning geeft |
APK afgekeurd op: 14-09-2021 om 13:27
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Lichtbeeld dimlicht onjuist |
APK goedgekeurd op: 15-09-2020 om 16:31
| Aandachtspunt 1 Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
| Aandachtspunt 2 Waarschuwingsinrichting controlesysteem bandenspanning geeft |
APK afgekeurd op: 15-09-2020 om 15:12
| Aandachtspunt 1 Ruitenwisserinstallatie werkt niet |
| Aandachtspunt 2 Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
| Aandachtspunt 3 Waarschuwingsinrichting controlesysteem bandenspanning geeft |
APK goedgekeurd op: 03-09-2019 om 16:09
| Aandachtspunt 1 Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
APK goedgekeurd na reparatie op: 05-09-2018 om 11:09
| Aandachtspunt 1 Stadslicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 2 Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
APK goedgekeurd na reparatie op: 08-09-2017 om 14:14
| Aandachtspunt 1 Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt 2 Veer gebroken of gescheurd |
| Aandachtspunt 3 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| Aandachtspunt 4 Stadslicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 5 Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
APK goedgekeurd na reparatie op: 08-09-2016 om 13:55
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
Internet geschiedenis
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 01-05-2026 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 12 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 58-RT-SV | Ja |
|
Omschrijving Het gas in de gasgenerator van de bestuurdersairbag kan verouderen en als gevolg kan bij activeren van de airbag een te hoge druk ontstaan. Mogelijk gevolg Fragmenteren van de behuizing. Herstel De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de airbag controleren en eventueel vervangen. |
| Probleem verholpen? | Verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 6.500.000 |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | 4565 mm |
| Voertuig breedte | 1853 mm |
| Voertuig hoogte | 1674 mm |
| Wielbasis | 2795 mm |
| Spoorbreedte voor | 1538 mm |
| Spoorbreedte achter | 1538 mm |
| Massa rijklaar | 1908 kg |
| Massa ledig voertuig | 1808 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | 75 kg |
| Aanhanger ongeremd | 720 kg |
| Aanhanger geremd | 1800 kg |
| Maximale kogeldruk | 80 kg |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | onafh., McPherson |
| Wielophanging achter | multilink |
| Vering voor | schroefveren |
| Vering achter | schroefveren |
| Remmen voor | gev. schijven, 325 mm |
| Remmen achter | gev. schijven, 320 mm |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 02-09-2005 |
| Eerste afgifte in Nederland | 02-09-2005 |
| Laatste tenaamstelling | 28-10-2023 |
Bandenmaten
| Voorbanden | 215/60R17 |
|
215
60
R17
|
|
| Achterbanden | 215/60R17 |
|
215
60
R17
|
|
Dit voertuig is vanuit de fabriek uitgevoerd met:
Het eerste getal (215) geeft de breedte van de band aan in millimeters. Het tweede getal (60) is de hoogte van de band. Het derde getal met de letter R (R17) geeft de diameter aan voor de velgmaat. In dit geval is dat 17" (inch). |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten