Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze AUDI met kenteken: GT-403-J de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide AUDI rapport van GT-403-J.
Schademelding maken voor GT-403-J? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor GT-403-J zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met GT-403-J. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor GT-403-J zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze AUDI.
Wij hebben 126.950 AUDI meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(354.294)
- - PEUGEOT(193.395)
- - RENAULT(185.765)
- - OPEL(179.958)
- - FORD(179.487)
- - TOYOTA(166.620)
- - MERCEDES-BENZ(161.863)
- - BMW(152.627)
- - AUDI(126.950)
- - VOLVO(112.127)
- - KIA(108.187)
- - CITROEN(107.797)
- - FIAT(88.000)
- - HYUNDAI(77.802)
- - SEAT(69.246)
- - SKODA(66.695)
- - NISSAN(66.122)
- - SUZUKI(64.346)
- - MAZDA(47.475)
- - MINI(44.803)
- - MITSUBISHI(33.102)
- - DACIA(18.272)
- - TESLA(18.048)
- - LAND ROVER(16.204)
- - HONDA(16.203)
- - CHEVROLET(15.475)
- - PORSCHE(14.651)
- - LYNK&CO(13.949)
- - ALFA ROMEO(13.260)
- - DAIHATSU(9.481)
- - JEEP(9.267)
- - LEXUS(8.755)
- - SAAB(6.410)
- - CUPRA(6.163)
- - MG(5.778)
- - JAGUAR(5.745)
- - SUBARU(5.125)
- - SMART(4.598)
- - IVECO(3.780)
- - DODGE(3.764)
AUDI A3
Algemene informatie
| Kenteken | GT-403-J |
| Merk | AUDI |
| Model | AUDI A3 |
| Kleur | Grijs |
| Bouwjaar | 25-08-2004 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen | 103 kW / 140 PK |
| 0-100km/h | 9,7 seconden |
| Importauto | Ja |
| APK tot | 19-08-2025 |
Motor en milieu
| Vermogen | 103 kW / 140 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1968cc |
| Verbruik stad | 7.3 l/100km |
| Verbruik snelweg | 4.7 l/100km |
| CO2-uitstoot | 150 g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 29-08-2025 om 11:28
| Aandachtspunt 1 Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt 2 Achterlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 3 Licht- donkerscheiding dimlicht onduidelijk |
| Aandachtspunt 4 Remlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 5 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 16-08-2024 om 14:34
| Aandachtspunt 1 Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar |
| Aandachtspunt 2 Band beschadigd |
| Aandachtspunt 3 Bandenspanning op 1 as niet gelijk |
| Aandachtspunt 4 Veer gebroken of gescheurd |
| Aandachtspunt 5 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 6 Lichtbeeld dimlicht onjuist |
APK goedgekeurd na reparatie op: 01-08-2023 om 14:03
| Aandachtspunt 1 Draaipunt onafhankelijke wielophanging te veel speling |
| Aandachtspunt 2 Fusee(kogel) te veel speling |
| Aandachtspunt 3 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 4 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 19-08-2022 om 12:22
| Aandachtspunt 1 Banden op 1 as niet voorzien van dezelfde maataanduiding |
| Aandachtspunt 2 Ruitensproeierinstallatie werkt niet goed |
| Aandachtspunt 3 Dimlicht onjuist afgesteld |
APK goedgekeurd na reparatie op: 11-08-2021 om 16:10
| Aandachtspunt 1 Fusee(kogel) te veel speling |
| Aandachtspunt 2 Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
| Aandachtspunt 3 Zijrichtingaanwijzer(s) werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 19-08-2020 om 12:53
| Aandachtspunt 1 Accu ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 2 Band beschadigd |
| Aandachtspunt 3 Remslang beschadigd, wapeningsmateriaal zichtbaar |
| Aandachtspunt 4 Achterlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 5 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 6 Lichtbeeld dimlicht onjuist |
APK goedgekeurd na reparatie op: 12-08-2019 om 16:45
| Aandachtspunt 1 Dimlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 2 Remlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 3 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| Aandachtspunt 4 Waarschuwingsinrichting stabilisatiecontrolesysteem geeft de |
| Aandachtspunt 5 Waarschuwingsinrichting elektronische stuurbekrachtiging gee |
APK goedgekeurd na reparatie op: 17-08-2018 om 10:04
| Aandachtspunt 1 Fusee(kogel) ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 2 Band beschadigd |
| Aandachtspunt 3 Veer gebroken of gescheurd |
| Aandachtspunt 4 Ruit beschadigd of verkleurd |
| Aandachtspunt 5 Remlicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 10-08-2017 om 16:37
| Aandachtspunt 1 Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt 2 Lichtbeeld dimlicht onjuist |
| Aandachtspunt 3 Richtingaanwijzers niet van gelijke grootte/sterkte/kleur |
Internet geschiedenis
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 09-04-2026 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 11 (bekijk alle foto's) |
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 10-04-2017 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 10 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken GT-403-J | Nee |
Importcheck (voorbeeld)
|
In dit importrapport zit het overzicht met BPM bedragen van AUDI AUDI A3 modellen met hetzelfde bouwjaar welke geïmporteerd zijn naar Nederland. In onze importcheck komt naar voren of het importbedrag logisch is. Is het BPM bedrag veel lager voor dit voertuig? Wees dan extra voorzichtig, voertuigen welke met schade geïmporteerd zijn betalen namelijk minder BPM. |
| Importvoertuig | Ja |
| BPM bedrag | € 8.621 |
| Geïmporteerd uit | (bekijk land) |
| Indicatie rest-BPM op moment van importeren | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Op basis van bovenstaande gegevens: | (bekijk uitgebreid rapport) |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | - |
| Voertuig breedte | - |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 2 mm |
| Spoorbreedte voor | 154 mm |
| Spoorbreedte achter | 153 mm |
| Massa rijklaar | 1470 kg |
| Massa ledig voertuig | 1370 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 720 kg |
| Aanhanger geremd | 1400 kg |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Ja |
| Eerste toelating op de wereld | 25-08-2004 |
| Eerste afgifte in Nederland | 14-08-2015 |
| Laatste tenaamstelling | 20-01-2018 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten