Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze AUDI met kenteken: 71-DV-TG de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide AUDI rapport van 71-DV-TG.
Schademelding maken voor 71-DV-TG? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 71-DV-TG zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 71-DV-TG. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 71-DV-TG zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze AUDI.
Wij hebben 123.380 AUDI meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(345.168)
- - PEUGEOT(188.351)
- - RENAULT(180.958)
- - OPEL(175.484)
- - FORD(174.387)
- - TOYOTA(161.701)
- - MERCEDES-BENZ(157.740)
- - BMW(148.712)
- - AUDI(123.380)
- - VOLVO(109.013)
- - CITROEN(105.088)
- - KIA(104.776)
- - FIAT(85.662)
- - HYUNDAI(75.733)
- - SEAT(67.383)
- - SKODA(64.794)
- - NISSAN(64.435)
- - SUZUKI(62.589)
- - MAZDA(45.993)
- - MINI(43.588)
- - MITSUBISHI(32.249)
- - DACIA(17.752)
- - TESLA(17.656)
- - HONDA(15.768)
- - LAND ROVER(15.766)
- - CHEVROLET(15.137)
- - PORSCHE(14.263)
- - LYNK&CO(13.570)
- - ALFA ROMEO(12.906)
- - DAIHATSU(9.260)
- - JEEP(9.024)
- - LEXUS(8.522)
- - SAAB(6.210)
- - CUPRA(5.837)
- - JAGUAR(5.627)
- - MG(5.569)
- - SUBARU(4.972)
- - SMART(4.491)
- - IVECO(3.688)
- - DODGE(3.687)
AUDI 8D A4
Algemene informatie
| Kenteken | 71-DV-TG |
| Merk | AUDI |
| Model | 8D AUDI A4 |
| Kleur | Grijs |
| Bouwjaar | 03-01-2000 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen | 81 kW / 110 PK |
| 0-100km/h | 11,5 seconden |
| Topsnelheid | 191 km/h |
| Transmissie | 5 v., handgeschakeld |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 23-04-2026 |
Motor en milieu
| Vermogen | 81 kW / 110 PK bij 8300 rpm |
| Koppel | 225 Nm bij 1700 rpm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1896cc |
| Verbruik stad | 7 l/100km |
| Verbruik snelweg | 4.4 l/100km |
| CO2-uitstoot | 146 g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 07-04-2025 om 14:02
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 2 Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt 3 Fusee(kogel) te veel speling |
| Aandachtspunt 4 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 5 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| Aandachtspunt 6 Waarschuwingsinrichting antiblokkeersysteem geeft defect aan |
APK goedgekeurd na reparatie op: 23-04-2024 om 14:59
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| Aandachtspunt 3 Waarschuwingsinrichting antiblokkeersysteem geeft defect aan |
APK goedgekeurd na reparatie op: 06-04-2023 om 14:20
| Aandachtspunt 1 Fusee(kogel) te veel speling |
| Aandachtspunt 2 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 3 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 4 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| Aandachtspunt 5 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| Aandachtspunt 6 Waarschuwingsinrichting antiblokkeersysteem geeft defect aan |
APK goedgekeurd na reparatie op: 28-03-2022 om 14:32
| Aandachtspunt 1 Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt 2 Fusee(kogel) te veel speling |
| Aandachtspunt 3 Band beschadigd |
| Aandachtspunt 4 Waarschuwingsinrichting antiblokkeersysteem geeft defect aan |
APK goedgekeurd na reparatie op: 21-04-2021 om 14:49
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Achterlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 3 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 21-04-2020 om 10:19
| Aandachtspunt 1 Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt 2 Fusee(kogel) te veel speling |
| Aandachtspunt 3 Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| Aandachtspunt 4 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 11-04-2019 om 10:46
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Remschijf ernstig gecorrodeerd |
| Aandachtspunt 3 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 19-04-2018 om 16:42
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem ondeugdelijk bevestigd |
APK goedgekeurd op: 09-09-2016 om 10:41
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
Internet geschiedenis
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 08-08-2025 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 20 (bekijk alle foto's) |
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 05-04-2019 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 14 (bekijk alle foto's) |
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 27-03-2019 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 14 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 71-DV-TG | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | 4478 mm |
| Voertuig breedte | 1733 mm |
| Voertuig hoogte | 1417 mm |
| Wielbasis | 2622 mm |
| Spoorbreedte voor | 1498 mm |
| Spoorbreedte achter | 1498 mm |
| Massa rijklaar | 1390 kg |
| Massa ledig voertuig | 1290 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | 75 kg |
| Aanhanger ongeremd | 690 kg |
| Aanhanger geremd | 1500 kg |
| Maximale kogeldruk | 75 kg |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | onafh., McPherson |
| Wielophanging achter | multilink |
| Vering voor | schroefveren |
| Vering achter | schroefveren |
| Remmen voor | gev. schijven |
| Remmen achter | schijven |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 03-01-2000 |
| Eerste afgifte in Nederland | 03-01-2000 |
| Laatste tenaamstelling | 13-04-2019 |
Bandenmaten
| Voorbanden | 195/65VR15 |
|
195
65V
R15
|
|
| Achterbanden | 195/65VR15 |
|
195
65V
R15
|
|
Dit voertuig is vanuit de fabriek uitgevoerd met:
Het eerste getal (195) geeft de breedte van de band aan in millimeters. Het tweede getal (65V) is de hoogte van de band. Het derde getal met de letter R (R15) geeft de diameter aan voor de velgmaat. In dit geval is dat 15" (inch). |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten