Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze ALFA ROMEO met kenteken: JS-19-JR de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide ALFA ROMEO rapport van JS-19-JR.
Schademelding maken voor JS-19-JR? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor JS-19-JR zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met JS-19-JR. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor JS-19-JR zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze ALFA ROMEO.
Wij hebben 13.294 ALFA ROMEO meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(355.379)
- - PEUGEOT(193.969)
- - RENAULT(186.294)
- - OPEL(180.532)
- - FORD(180.091)
- - TOYOTA(167.161)
- - MERCEDES-BENZ(162.350)
- - BMW(153.141)
- - AUDI(127.340)
- - VOLVO(112.526)
- - KIA(108.534)
- - CITROEN(108.107)
- - FIAT(88.262)
- - HYUNDAI(78.027)
- - SEAT(69.440)
- - SKODA(66.948)
- - NISSAN(66.325)
- - SUZUKI(64.536)
- - MAZDA(47.643)
- - MINI(44.949)
- - MITSUBISHI(33.212)
- - DACIA(18.342)
- - TESLA(18.094)
- - HONDA(16.249)
- - LAND ROVER(16.240)
- - CHEVROLET(15.522)
- - PORSCHE(14.696)
- - LYNK&CO(13.999)
- - ALFA ROMEO(13.294)
- - DAIHATSU(9.515)
- - JEEP(9.288)
- - LEXUS(8.769)
- - SAAB(6.434)
- - CUPRA(6.203)
- - MG(5.795)
- - JAGUAR(5.761)
- - SUBARU(5.139)
- - SMART(4.613)
- - IVECO(3.789)
- - DODGE(3.772)
ALFA ROMEO SPRINT QUADRIFOGLIO
Algemene informatie
| Kenteken | JS-19-JR |
| Merk | ALFA ROMEO |
| Model | SPRINT QUADRIFOGLIO |
| Kleur | Grijs |
| Bouwjaar | 28-04-1983 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Benzine |
| Vermogen | 77 kW / 105 PK |
| 0-100km/h | 10,4 seconden |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Transmissie | 5 v., handgeschakeld |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 27-10-2025 |
Motor en milieu
| Vermogen | 77 kW / 105 PK bij 6000 rpm |
| Koppel | 133 Nm bij 4000 rpm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1490cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 23-10-2025 om 16:06
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 2 CO meer dan wettelijk toegestaan |
| Aandachtspunt 3 Ruitenwisserinstallatie werkt niet |
APK goedgekeurd na reparatie op: 23-10-2023 om 09:20
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem ondeugdelijk bevestigd |
APK goedgekeurd op: 25-10-2021 om 15:34
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 17-10-2019 om 11:20
| Aandachtspunt 1 Bandenspanning niet op juiste waarde |
APK goedgekeurd op: 27-10-2017 om 15:32
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
Internet geschiedenis
| Website | NederlandMobiel.nl |
| Datum | 30-04-2026 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 12 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken JS-19-JR | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | 4020 mm |
| Voertuig breedte | 1620 mm |
| Voertuig hoogte | 1300 mm |
| Wielbasis | 2450 mm |
| Spoorbreedte voor | 1398 mm |
| Spoorbreedte achter | 1398 mm |
| Massa rijklaar | 1020 kg |
| Massa ledig voertuig | 920 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 460 kg |
| Aanhanger geremd | 940 kg |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | onafh., McPherson |
| Wielophanging achter | star |
| Vering voor | schroefveren |
| Vering achter | schroefveren |
| Remmen voor | schijven |
| Remmen achter | schijven |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 28-04-1983 |
| Eerste afgifte in Nederland | 28-04-1983 |
| Laatste tenaamstelling | 28-10-2017 |
Bandenmaten
| Voorbanden | 190/55HR14 |
|
190
55H
R14
|
|
| Achterbanden | 190/55HR14 |
|
190
55H
R14
|
|
Dit voertuig is vanuit de fabriek uitgevoerd met:
Het eerste getal (190) geeft de breedte van de band aan in millimeters. Het tweede getal (55H) is de hoogte van de band. Het derde getal met de letter R (R14) geeft de diameter aan voor de velgmaat. In dit geval is dat 14" (inch). |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten